[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Adidas Aerobounce ST: komfort przede wszystkim

Nowość na półkach sklepów sportowych – buty do biegania Adidas Aerobounce ST – ma skusić biegaczy ponadprzeciętnym komfortem stopy w bucie. Propozycja Adidasa może szczególnie trafić w gusta tych biegaczy, którzy zwykle noszą rozmiary 45+.

Buty do biegania Adidas Aerobounce ST Buty do biegania Adidas Aerobounce ST (fot. Mitch Mandel).

Aerobounce to jeden z najnowszych modeli Adidasa, który wykorzystuje piankę Bounce. Nasi testerzy byli mile zaskoczeni faktem, że but ze wsparciem wykazuje taką miękkość i elastyczność. Większość chwaliła ten model za szeroką podeszwę i komfortową cholewkę.

Biegacze z szerszymi stopami docenią ilość miejsca w bucie, ale osoby z wąskimi stopami mogą spróbować przymierzyć model o numer mniejszy niż zazwyczaj. Miękki i dobrze oddychający mesh cholewki bardzo dobrze oplata stopy, a dodatkowe, wgrzane elementy zwiększają stabilizację. Mimo tak lekkiej konstrukcji cholewka jest bardzo wytrzymała, a podeszwa świetnie trzyma nawet na kamienistych i mokrych nawierzchniach.

REKLAMA

Nasze testy zakwalifikowały podeszwę jako umiarkowanie twardą, ale daje ona dobrą amortyzację i świetne wsparcie. Aerobounce ST waży mniej niż alternatywne modele Adidasa ze stabilizacją. Podsumowując: ten model to świetny wybór dla biegaczy, którzy oczekują od butów troszkę więcej przestrzeni oraz lekkiego wsparcia i nie przeszkadza im uczucie ciężkości podczas biegu.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 303 g | damskie 252 g

  • Drop: męskie 9,9 mm | damskie 9,8 mm

  • Cena: 459 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij