[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Adidas Aerobounce ST: komfort przede wszystkim

Nowość na półkach sklepów sportowych – buty do biegania Adidas Aerobounce ST – ma skusić biegaczy ponadprzeciętnym komfortem stopy w bucie. Propozycja Adidasa może szczególnie trafić w gusta tych biegaczy, którzy zwykle noszą rozmiary 45+.

Buty do biegania Adidas Aerobounce ST Buty do biegania Adidas Aerobounce ST (fot. Mitch Mandel).

Aerobounce to jeden z najnowszych modeli Adidasa, który wykorzystuje piankę Bounce. Nasi testerzy byli mile zaskoczeni faktem, że but ze wsparciem wykazuje taką miękkość i elastyczność. Większość chwaliła ten model za szeroką podeszwę i komfortową cholewkę.

Biegacze z szerszymi stopami docenią ilość miejsca w bucie, ale osoby z wąskimi stopami mogą spróbować przymierzyć model o numer mniejszy niż zazwyczaj. Miękki i dobrze oddychający mesh cholewki bardzo dobrze oplata stopy, a dodatkowe, wgrzane elementy zwiększają stabilizację. Mimo tak lekkiej konstrukcji cholewka jest bardzo wytrzymała, a podeszwa świetnie trzyma nawet na kamienistych i mokrych nawierzchniach.

REKLAMA

Nasze testy zakwalifikowały podeszwę jako umiarkowanie twardą, ale daje ona dobrą amortyzację i świetne wsparcie. Aerobounce ST waży mniej niż alternatywne modele Adidasa ze stabilizacją. Podsumowując: ten model to świetny wybór dla biegaczy, którzy oczekują od butów troszkę więcej przestrzeni oraz lekkiego wsparcia i nie przeszkadza im uczucie ciężkości podczas biegu.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 303 g | damskie 252 g

  • Drop: męskie 9,9 mm | damskie 9,8 mm

  • Cena: 459 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij