Aztrek 93 - hit lat 90. powraca w wielkim stylu!

Reebok Classic sięga do swoich korzeni, stawiając na popularny pod koniec XX wieku model sneakersów Aztrek. Buty, które zadebiutowały w 1993 roku jako terenowe biegówki, powracają w odświeżonym wydaniu, jednocześnie zachowując swój oryginalny, vintage styl pod nazwą… Aztrek 93!

Reebok Aztrek 93 - hit lat 90. wraca w wielkim stylu! reebok

Osobą, która przyczyniła się do powstania tego kultowego modelu jest Christian Tresser, były piłkarz i jeden z najbardziej znanych designerów lat 90. Aztreki były pierwszymi butami, które zaprojektował. Zarówno wtedy, jak i dziś buty wyróżniają się funkcjonalnością i wyrazistym stylem.

REKLAMA

Ponad ćwierć wieku od swojej premiery buty Aztrek 93 pozostają w dalszym ciągu kwintesencją sportowej wizji w stylu retro. Zredefiniowana wersja modelu to przede wszystkim seria przykuwających oko, efektownych, jaskrawych kolorystyk, które są znakiem szczególnym lat 90. Róż, pomarańcz, jasna zieleń czy błękit to tylko część palety kolorów, w jakich dostępny jest nowy model.

REKLAMA

REKLAMA

Reebok Aztrek 93 - hit lat 90. wraca w wielkim stylu!

Z okazji premiery nowego modelu powstało również wideo z globalnymi ambasadorami marki: Cardi B oraz z Future. To gorące nazwiska, które pod wspólnym mianownikiem Reebok dodają nowego, świeżego spojrzenia na lata 90. i nowy model wywodzący się z tradycji biegaczy – Aztrek 93!

 

Modele Aztrek 93 dostępne są wyłącznie w salonach i na stronie e-sizeer.com.

RA

Zobacz również:
Doskonale wiesz, że ćwiczenia siłowe pomagają zmaksymalizować efekty Twoich treningów biegowych, a do tego redukują ryzyko kontuzji i pomagają pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Możesz jednak nie wiedzieć, na którymi z ponad 650 mięśni swojego ciała powinni w pierwszej kolejności pracować biegacze. Ale od tego masz nas i nasz trzyczęściowy poradnik treningu siłowego dla biegaczy. W tej części znajdziesz ćwiczenia, którymi wzmocnisz kluczowe partie mięśniowe swoich nóg od kolan w górę.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA