[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Brooks PureFlow 7: nowa odsłona znanej serii

Prosto z Seattle nadciąga nad Wisłę kolejna odsłona dobrze znanej serii butów do biegania firmy Brooks – PureFlow. Co zmieniło się w siódmej generacji popularnego obuwia słynącego z minimalizmu? Wzięliśmy w redakcji parę Brooks PureFlow 7 na tapet, czyli na stopy. Zobacz, co z tego wynikło.

Buty do biegania Brooks Pureflow 7 Buty do biegania Brooks Pureflow 7 (fot. producent).

PureFlow narodził się w czasach, kiedy minimalizm był modny i był odpowiedzią na potrzebę buta „naturalnego”. Trzeba jednak przyznać, że PureFlow 7 ma dość grubą podeszwę i jest dość miękki. Trend minimalizmu lekko przeminął, ale ten model zachował swoje DNA i nie zmienił się drastycznie.

Nadal cechuje się zaokrągloną piętą, dropem na poziomie 4 mm i charakterystycznymi nacięciami na podeszwie, która nie różni się praktycznie od dwóch poprzednich edycji, co jest niewątpliwym plusem. Prostokątne bloki pianki zakończone gumą zapewniają świetny kontakt z podłożem, a rozdzielenie ich głębokimi nacięciami zapewnia bardzo dużą elastyczność. Testerzy wagi lekkiej bardzo chwalili równowagę między dobrą amortyzacją a czuciem podłoża. Waga ciężka chciałaby odrobinę więcej miękkości.

REKLAMA

Brooks PureFlow 7 jest uniwersalnym butem dla biegaczy, którzy lądują na śródstopiu i tych kilku procent, która używa palców. Ze względu na swoją miękkość i sporą ilość pianki w podeszwie bez problemu poradzi sobie również z trudami codziennego treningu.

  • Typ: uliczny

  • Waga: męskie 258 g | damskie 207 g

  • Drop: męskie 3,9 mm | damskie 5,5 mm

  • Cena: 439 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij