[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Buty do biegania Adidas Solar Glide ST [RECENZJA]

Adidas Solar Glide ST to model dla tych biegaczy, którzy w swoich butach cenią komfort i wygodę biegu. Innowacyjna pianka Boost zapewni maksymalną amortyzację nawet na miejskich, asfaltowych trasach biegowych. Uwaga: ten but szczególnie warto przed zakupem warto przymierzyć - jego przód jest dość wąski.

Buty do biegania Adidas Solar Glide ST [RECENZJA] Buty do biegania Adidas Solar Glide ST (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 549 zł

Waga:

REKLAMA
  • 306 g (męskie)
  • 255 g (damskie)

Szukasz dużej dynamiki i bardzo dobrej stabilizacji? Solar Glide ST to odpowiedź na Twoje potrzeby. Miłośnicy modeli Supernova pokochają nowy model Adidasa, który zachowuje klasyczną dynamikę i łączy ją z zupełne nową, lżejszą i mniej zabudowaną cholewką. Miękkie i giętkie przodostopie idealnie sprawdzi się na szybkich odcinkach i na podbiegach, a duża ilość pianki Boost pod piętą sprawi, że na długich biegach po twardej nawierzchni nie zabraknie nam komfortu i ochrony stawów.

Nasi testerzy ocenili amortyzację pięty niemal wzorowo, chwaląc Solar Glide ST za pochłanianie energii uderzenia pięty o podłoże i bardzo równomierne rozmieszczenie amortyzacji w całej podeszwie. Rozciągliwy mesh, podobnie jak w bliźniaczym, neutralnym modelu Solar Glide, zapewnia rewelacyjne dopasowanie, ale jeśli masz szeroką stopę w przedniej części, to model ten może być dla Ciebie za ciasny.

Czytaj też: Jak zmieniały się buty do biegania? Historia pogoni za perfekcją 

RW 11-12/2018

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij