[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Buty do biegania Asics GT 2000 6: odchudzone i stabilne jak nigdy

Buty Asics wracają na sklepowe półki w szóstej odsłonie modelu GT 2000. Zostały zauważalnie odchudzone i wyszczuplone, co jednak nie odbiło się na ich amortyzacji. Nasi testerzy chwalą stabilizację, jaką zapewniają buty GT 2000 6 i polecają ten model zwłaszcza na długie wybiegania.

Asics GT 2000 6 Buty do biegania Asics GT 2000 6 (fot. Mitch Mandel).

Szósta generacja klasycznego treningowca ze wsparciem od Asicsa wraca odchudzona i lekko poprawiona. Zarówno model męski, jak i damski wyraźnie zrzuciły wagę: model męski, to o prawie 20 g, a damski o ponad 30 g mniej.

Wszystko za sprawą pianki FlyteFoam, która stosowana była do tej pory w najwyższych modelach. Jest znacznie lżejsza od klasycznej EVA, ale nie traci na amortyzacji ani na wytrzymałości. Cholewka i zapiętek są odrobinę węższe niż w modelach z lat poprzednich. W zapomnienie poszły też dodatkowe, zewnętrzne warstwy cholewki oraz plastikowe elementy zapiętka, przez co model ten wysmuklał i pozbył się dodatkowych kilku gramów.

REKLAMA

„Ten buty idealnie prowadzą moje stopy. Wcześniej kostki bardzo uciekały mi do środka – powiedział jeden z testerów. – Szczególnie podczas długich wybiegań czuję się stabilnie i nie obciążam kolan”.

Wszyscy chwalą GT 2000 6 za stabilizację i świetną amortyzację. Buty dają poczucie rewelacyjnego tłumienia wstrząsów podczas biegu, bez uczucia zapadania się w podeszwę, które to uczucie często towarzyszy modelom tak dobrze amortyzowanym.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 298 g | damskie 246 g

  • Drop: męskie 9,9 mm | damskie 9,5 mm

  • Cena: 499 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij