[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.9

Buty do biegania Asics GT 2000 6: odchudzone i stabilne jak nigdy

Buty Asics wracają na sklepowe półki w szóstej odsłonie modelu GT 2000. Zostały zauważalnie odchudzone i wyszczuplone, co jednak nie odbiło się na ich amortyzacji. Nasi testerzy chwalą stabilizację, jaką zapewniają buty GT 2000 6 i polecają ten model zwłaszcza na długie wybiegania.

Asics GT 2000 6 Buty do biegania Asics GT 2000 6 (fot. Mitch Mandel).

Szósta generacja klasycznego treningowca ze wsparciem od Asicsa wraca odchudzona i lekko poprawiona. Zarówno model męski, jak i damski wyraźnie zrzuciły wagę: model męski, to o prawie 20 g, a damski o ponad 30 g mniej.

Wszystko za sprawą pianki FlyteFoam, która stosowana była do tej pory w najwyższych modelach. Jest znacznie lżejsza od klasycznej EVA, ale nie traci na amortyzacji ani na wytrzymałości. Cholewka i zapiętek są odrobinę węższe niż w modelach z lat poprzednich. W zapomnienie poszły też dodatkowe, zewnętrzne warstwy cholewki oraz plastikowe elementy zapiętka, przez co model ten wysmuklał i pozbył się dodatkowych kilku gramów.

REKLAMA

„Ten buty idealnie prowadzą moje stopy. Wcześniej kostki bardzo uciekały mi do środka – powiedział jeden z testerów. – Szczególnie podczas długich wybiegań czuję się stabilnie i nie obciążam kolan”.

Wszyscy chwalą GT 2000 6 za stabilizację i świetną amortyzację. Buty dają poczucie rewelacyjnego tłumienia wstrząsów podczas biegu, bez uczucia zapadania się w podeszwę, które to uczucie często towarzyszy modelom tak dobrze amortyzowanym.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 298 g | damskie 246 g

  • Drop: męskie 9,9 mm | damskie 9,5 mm

  • Cena: 499 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij