[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.4

Buty do biegania Asics Gel-Cumulus 20 [RECENZJA]

W nowym Cumulusie Asics pokazał, jak powinna wyglądać ewolucja flagowego produktu. Wprowadzono istotne zmiany, ale zachowano przy tym znany wszystkim „charakter” buta – w podeszwie nadal na przykład mamy żel. W końcu, jeśli coś działa, to po co to zmieniać?

Asics Gel-Cumulus 20 Buty do biegania Asics Gel-Cumulus 20 (fot. producent/dystrybutor).

cena: 559 zł

waga:

REKLAMA
  • 290 g (męskie)
  • 230 g (damskie)

Producenci rzadko wprowadzają jakieś rewolucyjne zmiany w swoich topowych modelach. Asics poszedł jednak o krok dalej i nowy Cumulus nie jest już tylko odrobinę „odświeżoną” wersją, co nas bardzo cieszy. Lista zmian jest imponująca. Waga grubo ponad 40 g w dół, nowa pianka Flytefoam w podeszwie, a wisienką na torcie jest nowa, bardzo dobrze oddychająca cholewka. Wieloletni fani tego modelu od razu wyłapali wszystkie nowinki.

Zobacz też recenzję Asics Gel-Cumulus 16, starszego brata Cumulusa 20.

But wydaje się być lżejszy, odrobinę twardszy, ale przez to bardziej dynamiczny. Te opinie potwierdziły wyniki naszych badań w laboratorium. Wszystkich, którzy tęsknią za klasyczną miękkością Cumulusa, zachęcamy do przymierzenia modelu Asics Nimbus 20. Zmiany w cholewce również można łatwo zauważyć. Nowy model pozbył się plastikowych wzmocnień na rzecz rozciągliwego meshu, który sprawia, że but lepiej układa się na stopie.

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij