[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Buty do biegania Asics RoadHawk: bądź jak uliczny jastrząb!

Asics wprowadza na rynek nowy model butów do biegania – RoadHawk. Jakie są jego mocne strony? Opiniujący je testerzy są zgodni: buty są niewiarygodnie lekkie, zapewniają świetną amortyzację i nadają się niemal do wszystkiego.

Buty do biegania Asics RoadHawk: bądź jak uliczny jastrząb! fot. producent

Asics RoadHawk to model o dwóch twarzach. Można zaryzykować stwierdzenie, że jest nieco „kapciowaty” podczas treningu, gdy lecisz w tempie konwersacyjnym, a pazury jastrzębia pokazuje dopiero wtedy, gdy podbijesz sobie bicie serca. I faktycznie, podczas szybszego biegu czuć, że te buty są w swoim żywiole.

Cholewka dobrze oddycha, dzięki bezszwowej konstrukcji dobrze trzyma się stopy przy dynamicznych ruchach. Co istotne, ten model oferuje sporo miejsca w przedniej części, więc biegaczom o nieco szerszej stopie zapewni dużo komfortu. Dodatkowo RoadHawk jest bardzo elastyczny, bo przy jego projektowaniu pominięto elementy ukrywane często w podeszwie środkowej. Stąd też niska waga – około 240 g.

REKLAMA

Sugerowana cena producenta: 490 zł

Asics RoadHawk - opinie testerów

Arkadiusz Gardzielewski

RoadHawk są dla mnie teraz butami treningowo-startowymi. Biegam w nich większość treningów tempowych i niektóre zawody. Największą ich zaletą jest połączenie amortyzacji i lekkości. Mają grubą piankę, ale ważą niewiele.

Natalia Regulska

Pierwsze wrażenie po założeniu RoadHawk? Biegło mi się lekko i dynamicznie, upewniałam się, czy na pewno mam je na nogach. Stały się dla mnie butami do zadań specjalnych na szybkie treningi. Cenię je też za uniwersalność.

RW 11/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij