[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.3

Buty do biegania Brooks Cascadia 13 [RECENZJA]

Długi bieg poza wyznaczonymi szklakami wymaga odpowiedniego obuwia - zapewniającego dobrą stabilizację stopy, amortyzację uderzeń ziemię i oczywiście - komfort podczas kolejnych pokonywanych kilometrów. Czy nowa Cascadia od Brooks spełnia te kryteria?

Buty do biegania Brooks Cascadia 13 Buty do biegania Brooks Cascadia 13 (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 499 zł

Waga:

REKLAMA
  • 332 g (męskie)
  • 275 g (damskie)

Ten model z pewnością wybierze wielu górskich biegaczy – jest szybki, dynamiczny i nie boi się błota. Trzynasta odsłona doczekała się kilku nowinek, które Brooks dorzucił do i tak już bardzo dobrej konstrukcji. Nowa ochronna, gumowana powłoka lepiej ochroni nas przed kamykami, gałęziami i płytkimi kałużami. Z tyłu buta pojawiła się przydatna taśma, do której bez problemu umocujemy stuptuty, jeśli przyjdzie nam biegać w naprawdę ciężkich warunkach.

Nowa Cascadia ma jeszcze więcej amortyzacji, która przyda się podczas długich biegów. Poprawiono też stabilność tego modelu przy bardzo dynamicznych zwrotach. Dodatkowo zauważyliśmy lekką poprawę, jeśli chodzi o elastyczność. Nadal mamy do czynienia z dość sztywną konstrukcją, ale jest coraz lepiej. Testerzy mówili nam o świetnym trzymaniu na wszystkich nawierzchniach, pod warunkiem że było sucho. Kiedy nawierzchnia robiła się mokra, trzymanie było już nieco gorsze.

W czym jeszcze się biegało w 2018? Zobacz nasz wiosenny poradnik: Jakie buty do biegania wybrać? [TEST WIOSNA 2018] 

RW 11-12/2018

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij