[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

Buty do biegania Brooks Ghost 11 [RECENZJA]

Legenda powróciła i jest nawet lżejsza niż wcześniej. Ghost w swojej 11 odsłonie nadal wyznacza standardy jakości w świecie butów do biegania. W Brooks po prostu wiedzą, jak powinno się robić buty do biegania.

Buty do biegania Brooks Ghost 11 Buty do biegania Brooks Ghost 11 (fot. producent/dystrybutor)

Cena: 539 zł

Waga:

REKLAMA
  • 289 g (męskie)
  • 238 g (damskie)

W tym roku Brooks Ghost po raz kolejny zgarnia nagrodę redakcji. To już 7. tytuł dla tego modelu! Kochany za uniwersalność, wybierany przez początkujących biegaczy ze względu na komfort. Maratończycy uwielbiają eksploatować go na długich, asfaltowych treningach, a biegowi ścigacze doceniają gładkość i dynamikę przetoczenia. Jedenasta wersja nikogo nie zawiedzie: wszystkie cechy klasycznego Ghosta zostały zachowane.

Nowa pianka w podeszwie sprawia, że but wydaje się lżejszy, ale miękkość i sprężystość nadal rozpieszczają podczas biegu. Ta sama nowa generacja pianki trafiła w tym roku również do flagowego modelu Brooks Glycerin 16. Wrzucając nowego Ghosta na wagę, nie zauważymy drastycznych zmian, ale uwagi naszych testerów bardzo często dotyczyły wrażenia lekkości i sprężystości. Cholewka w porównaniu do 10-tki jest odrobinę inaczej tkana. Oplata stopy jeszcze lepiej w okolicach śródstopia i pięty, a w przedniej części zapewnia potrzebną dla palców przestrzeń.

Czytaj też: Buty do biegania na jesień 2017 [TEST] 

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij