[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Buty do biegania Brooks Glycerin 16 [RECENZJA]

Jeśli redaktorzy RW, którzy podeszwy w niejednych butach zdarli, typują Glycerin 16 na najwygodniejsze buty do biegania w historii, to coś musi być na rzeczy. Ale fakty są jasne: Brooks Glycerin 16 to model, w których kolejne kilometry przynoszą rozkosz.

Buty do biegania Brooks Glycerin16 [RECENZJA] Buty do biegania Brooks Glycerin16 (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 639 zł

Waga:

REKLAMA
  • 312 g (męskie)
  • 250 g (damskie)

Gdybyśmy mieli opisać Glycerin 16 jednym słowem, byłoby to słowo komfort. Ten neutralny but treningowy to najprzyjemniejsza amortyzacja, jaką Brooks może nam zaproponować, co z pewnością ucieszy biegaczy, którzy bardzo cenią sobie wygodę. Mimo że model ten jest ciężki, biegacze uznali to za bardzo dobry kompromis, bo jest to jednej z najbardziej miękkich i przyjemnych butów, jakie przyszło nam opisywać w tym poradniku.

Jeszcze większe poczucie komfortu, bez utraty dynamiki czy żywotności, zawdzięczamy nowej piance DNA Loft. Lekko ponacinana podeszwa podzielona została na strefy, przez co przetoczenie jest bardziej gładkie i bardziej naturalne. Wszystko to zebrane razem sprawia, że Glycerin 16 to jeden z najwygodniejszych butów, jakie mieliśmy okazję zasznurować na naszych nogach.

Zobacz, co było na topie rok temu: Buty do biegania na jesień 2017 [TEST]

RW 11-12/2018

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij