[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Buty do biegania New Balance Fresh Foam Beacon [RECENZJA]

New Balance Fresh Foam Beacon to kolejny model butów do biegania, który można określić jako "wielofunkcyjny" - gruba podeszwa z technologią Fresh Foam zapewnia dobrą amortyzację, głębokie wcięcia w niej - elastyczność, a niska waga buta przekłada się na osiąganą w nich szybkość.

New Balance Fresh Foam Beacon Buty do biegania New Balance Fresh Foam Beacon (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 499 zł

Waga:

REKLAMA
  • 258 g (model męski)
  • 207 g (model damski)

Beacon wydaje się łączyć niemożliwe – lekkość i dynamikę z bardzo dobrą amortyzacją, która przyda się podczas dłuższych dystansów. Nasi testerzy zakładali ten model zarówno na długie wycieczki biegowe na dystansach powyżej 30 km, jak i na treningi na bieżni 400-metrowej, i za każdym razem byli pod sporym wrażeniem.

Podobny jest w tym do Hoka One One Clifton, który jest piekielnie lekki i dynamiczny, biorąc pod uwagę ilość amortyzacji, jaką w niego upakowano. New Balance wykorzystał w swoim modelu bardzo wytrzymałą piankę zwaną Fresh Foam Ground Contact, która bez problemu oprze się trudom eksploatacji na asfalcie. Dzięki temu do absolutnego minimum można było ograniczyć ilość gumowego bieżnika. Przełożyło się to na niską wagą oraz gładkie i ciche przetaczanie.

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij