[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Buty do biegania Nike Air Zoom Pegasus 35 Turbo [RECENZJA]

Szukasz butów do biegania, w których będziesz mógł spokojnie pobiec maraton, jak i szybkie 5 km? Nike Air Zoom Pegasus 35 Turbo mogą być modelem dla Ciebie - dobra amortyzacja i niska waga butów gwarantują wielofunkcyjność tego obuwia.

Nike Air Zoom Pegasus 35 Turbo Buty do biegania Nike Air Zoom Pegasus 35 Turbo (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 759 zł

Waga:

REKLAMA
  • 230 g (model męski)
  • 182 g (model damski)

Po sukcesie Vaporfly 4% wiedzieliśmy, że tylko kwestią czasu jest, aż zobaczymy kolejny model bazujący na piance ZoomX. I jest – Nike Pegasus 35 Turbo. Pegasus to dla wielu biegaczy klasyka: w końcu 34 poprzednie edycje odcisnęły piętno w historii biegania. Jednak jest on odrobinę za ciężki na szybkie treningi. „Turbo” już samą nazwą sugeruje, że mamy tu do czynienia z czymś, co to zmienia.

To model, który dziedziczy komfort klasycznego Pegasusa i dorzuca do pakietu znacznie lepszą dynamikę. Sprężyste i szybkie wybicie ze śródstopia oraz wyjątkowo miękka amortyzacja pod piętą sprawiają, że nasze stawy podczas długich wybiegań na twardych nawierzchniach pozostaną chronione, a gdy tylko najdzie nas ochota, będziemy mogli bez problemu i utraty dynamiki przyspieszyć na szybszych odcinkach trasy.

Szukasz innych butów do szybkiego biegania? Przeczytaj recenzję Reebok Floatride Run Fast 

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij