[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.2

Buty do biegania Salomon Ultra Pro [RECENZJA]

Marka Salomon znana jest z dostarczania sprzętu przygotowanego na naprawdę wiele. Jeśli czeka Cię ściganie w terenie, albo planujesz kilka dłuższych treningów w trailowych klimatach, Salomon Ultra Pro to buty do biegania dla Ciebie.

Buty do biegania Salomon Ultra Pro Buty do biegania Salomon Ultra Pro (fot. prodycent/ dystrybutor).

Cena: 599 zł

Waga:

REKLAMA
  • 310 g (męskie)
  • 272 g (damskie)

Jak sama nazwa wskazuje, Ultra PRO to model, który nawet na bardzo długich dystansach powinien zapewnić nam komfort biegu. But ten bazuje na modelach S/Lab Sense Ultra, które dedykowane są tym najszybszym ultramaratończykom. Ultra PRO nadal zapewnia dużą wygodę podczas wielogodzinnego przemierzania górskich szlaków – to głównie zasługa „skrzydełek”, które oplatają dobrze stopy i dostosowują się do nich, nawet gdy stopy nam spuchną.

Zobacz, w czym polecaliśmy biegać na początku tego roku: Jakie buty do biegania wybrać? [TEST WIOSNA 2018] 

Podeszwa w Ultra PRO jest nieco bardziej miękka niż w Sense Ultra, co potwierdziły nasze badania w laboratorium RW. Ponieważ podeszwa ma również odrobinę wyższy profil, Salomon zrezygnował z płytki Profeel, która w modelach Sense Ultra chroniła przed kamykami. Nie zabrakło za to bieżnika Wet Traction Contagrip, który rewelacyjnie trzymał na mokrych skałach lub po wybiegnięciu ze strumyka.

RW 11-12/2018

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij