[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Buty do biegania Saucony Ride ISO [RECENZJA]

Ten model to swoista wariacja na temat serii Saucony Ride – nie jest jej bezpośrednim kontynuatorem, ale czerpie z niej niewątpliwie wiele. But świetnie trzyma stopę i chroni stawy przed wstrząsami. Czy będzie hitem na miarę swojego protoplasty?

Saucony Ride ISO Buty do biegania Saucony Ride ISO (fot. producent/dystrybutor).

cena: 539 zł

waga:

REKLAMA
  • 280 g (męskie)
  • 233 g (damskie)

Teoretycznie Ride ISO powinien być nazwany Ride 11 i być następcą Saucony Ride 10, ale nowy design cholewki (ISOFit), znany do tej pory z topowych modeli Saucony, sprawił, że mamy do czynienia z trochę innym butem. To, co pozostało bez zmian, to lubiana amortyzacja. Dobrą informacją jest również to, że cena już piąty rok z rzędu pozostaje niezmieniona, dzięki czemu model jest bardzo konkurencyjny w tym przedziale cenowym.

Porównując najnowszy model z ubiegłorocznym, można zauważyć nieznaczny przyrost grubości podeszwy, który jednak nie wpłynął na masę buta. Nadal mamy do czynienia z pianką Everrun, która wyniesiona lekko poza poziom stopy dodatkowo okala ją dla lepszej stabilizacji. Cholewka jest dość nietypowa: nie mamy klasycznych przelotek na sznurówki. Ponacinane sekcje cholewki, przez które przeciągnięte jest wiązanie buta, pracują indywidualnie i rewelacyjnie oplatają stopę. Uczucie trzymania stopy towarzyszy nam we wszystkich fazach: od lądowania, przez przetoczenia, aż do wybicia z palców.

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij