[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Buty do biegania Skechers GOrun MaxTrail 5 Ultra [RECENZJA]

Konstrukcja łącząca klasykę serii MaxTrail z nowymi rozwiązaniami, a do tego maksymalna stabilizacja nogi w bucie sprawiają, że Skechers GOrun MaxTrail 5 Ultra to but godny polecenia nawet najbardziej zapalonym miłośnikom trailu. Sprawdzi się zarówno na asfalcie, jak i leśnym trakcie. Czy ma jakiejś wady?

Buty do biegania Skechers GOrun MaxTrail 5 Ultra Buty do biegania Skechers GOrun MaxTrail 5 Ultra (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 499 zł

Waga:

REKLAMA
  • 284 g (męskie)
  • 224 g (damskie)

MaxTrail 5 to bardzo ciekawa konstrukcja łącząca w sobie kilka nietuzinkowych rozwiązań. Tkana cholewka, która bardzo dobrze, niczym skarpetka, przylega do stóp w okolicy kostek, chroni przed dostawaniem się do środka kamieni i błota niemal tak dobrze, jak wysokie kołnierze w innych modelach. Kolejny element wyróżniający to agresywna konstrukcja podeszwy, którą zaprojektowano tak, aby sprostała trudom terenu, ale i nie ograniczała nam komfortu na twardych, równych nawierzchniach.

Miękka pianka, z której wykonano podeszwę, bez problemu radzi sobie z asfaltem, ale agresywne nacięcia w bieżniku rewelacyjnie wręcz wgryzają się w bardziej luźną nawierzchnię. Jedyny minus, jaki zauważyliśmy, to szybsze zużycie podeszwy, która wcześniej niż w innych modelach gubiła „uzębienie”. Fajny jest za to system, który przypadnie do gustu ultrasom – dwa kanaliki wpuszczone w podeszwę, które szybko odprowadzą wlaną do środka butów wodę, gdy zdarzy się przebiec przez górski strumień.

Zobacz też wyniki Wielkiego Testu Butów Do Biegania z Wiosny 2018 r.

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij