[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
4.2

Buty do biegania Under Armour Hovr Phantom Connected [RECENZJA]

Chcesz wiedzieć, jak będą wyglądały buty do biegania w przyszłości? Sięgnij po Under Armour Hovr Phantom Connected - to skomputeryzowane obuwie, które po sparowaniu z aplikacją pokażą Ci wszystkie najważniejsze statystyki Twojego każdego biegu.

Buty do biegania Under Armour Hovr Phantom Connected [RECENZJA] Buty do biegania Under Armour Hovr Phantom Connected (fot. producent/dystrybutor).

Cena: 539 zł

Waga:

REKLAMA
  • 300 g (męskie)
  • 250 g (damskie)

To kolejny z modeli o wyższym profilu, ale żeby docenić go w pełni, warto przyjrzeć się dokładniej, co drzemie w jego wnętrzu. Są tu m.in. bateria, kabelki i sensor, a wszystko to, żeby połączyć się z aplikacją MapMyRun. Dzięki temu każdy krok jest analizowany pod kątem dystansu, kadencji i czasu odbicia od podłoża. Konfiguracja jest banalnie prosta i nawet mniej „techniczni” testerzy poradzili sobie z nią bez problemu.

Technologię tę Under Armour stosował już w kilku modelach, ale jeśli mamy taką ochotę, to za 50 zł mniej możemy wybrać wersję „analogową”, w której zastosowano dodatkowo amortyzację HOVR, która jest odpowiednikiem Pebeksa stosowanego przez Reeboka. Testerzy pod względem amortyzacji ocenili model bardzo pozytywnie, ale pojawiały się opinie o zbyt sztywnym śródstopiu.

Każdy nowy wynalazek przynajmniej część inspiracji czerpie z przeszłości. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniały się buty do biegania.

RW 11-12/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij