[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.8

Czy facetom może coś wystawać ze spodenek? [LIST CZYTELNIKA]

W jednym z numerów prezentowaliście różne stroje dla biegaczy i biegaczek. Fajnie, że są różne style, popieram. Ale ostatnio biegł koło mnie facet w rozciągniętych slipkach pływackich, dodam nie do końca szczelnych po bokach, siejąc zgorszenie przy co bardziej zamaszystych krokach wśród cnotek i wywołując ubaw wśród reszty.

Czy facetom może coś wystawać ze spodenek? [LIST CZYTELNIKA]

Bieganie kochamy także za to, że daje amatorom wolność w wyborze stroju i stylu. Z drugiej strony kobieta biegnąca w stringach albo facet ze skarpetką lub bidonem na genitaliach to naszym zdaniem gruba przesada w przebierankach.

Mamy nadzieję, że ten biegacz po prostu źle dobrał rozmiar slipek, a nie uczynił sobie happeningu na zasadzie: skoro biegł Elvis, płetwonurek, człowiek pterodaktyl, to ja wystartuję w nieszczelnych slipach, błyskając i szokując przyrodzeniem. Być może był to kryjący się za nieszczelnym strojem biegacz ekshibicjonista...

REKLAMA

Wracając do biegowej mody: pewnie, że śledzimy trendy, bo szczególnie panie chcą się dobrze czuć i wyglądać w czasie biegu (ponoć faceci nigdy tego nie zrozumieją). Stąd nasz artykuł w RW (przypominamy:  Biegowa moda: 10 pomysłów na własny styl), choć stylowego zestawu retro „rozciągnięte slipki pływackie” nie było...  

RW 06/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij