[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kolorowe legginsy do biegania: Modele jesień 2016

Nogi biegaczek są szczupłe nie tylko w czerni! Dlatego spokojnie mogą szaleć z kolorami. Przeczytaj porady ekspertki Women's Health i wybierz legginsy, w których będziesz czuła się lekko i swobodnie - a do tego wyglądała naprawdę wystrzałowo.

Kolorowe legginsy dla biegaczek: Jesień 2016 fot. Wiesław Jurewicz

Jak motyl

Nessi Royal Butterfly – 239 zł

Opinia testerki: plus za szeroki, wygodny pas. Jest dość gruby i można w nim pomieścić żele czy batony. Mają elementy odblaskowe. Wygodne, o odpowiedniej elastyczności.

REKLAMA

REKLAMA

Kolorowe legginsy dla biegaczek: Jesień 2016 fot. Wiesław Jurewicz

Styl jungle

Gym Queen Jungle Queen – 139 zł

Opinia testerki: świetny wzór i polski wyrób! Na ciele wyglądają o wiele lepiej niż w opakowaniu. Bardzo elastyczne. Guma dobrze trzyma w pasie, ale nie czułam się ściśnięta. Mogłabym w nich biegać, ćwiczyć jogę, a nawet spać. Mały minus za brak kieszonki.

REKLAMA

Kolorowe legginsy dla biegaczek: Jesień 2016 fot. Wiesław Jurewicz

Kwiatowo

adidas Salinas Long Tights – 279 zł

Opinia testerki: ciekawy wzór, choć legginsy zyskują na wyglądzie dopiero po założeniu. Pas szeroki, ale bardzo elastyczny. Można w nich schować kartę płatniczą – idealnie pasuje. Kwiatowy wzór rozjaśnia się po mocnym naciągnięciu materiału.

REKLAMA

REKLAMA

Kolorowe legginsy dla biegaczek: Jesień 2016 fot. Wiesław Jurewicz

Mozaika

7sisters Candy Cat – 129 zł

Opinia testerki: zrobione z nieco grubszej i sztywniejszej lycry. W ciepły dzień czułam się trochę jak w piance pływackiej. Zdecydowanie model na chłodne dni. Plus za ciekawy wzór, mocno wyszczuplający nogi mimo pastelowych kolorów.

REKLAMA

REKLAMA

Kolorowe legginsy dla biegaczek: Jesień 2016 fot. Wiesław Jurewicz

W gwiazdki

Femi Pleasure MONTE – 189 zł

Opinia testerki: z tyłu, w szerokim pasie, mają sekretną kieszonkę. Dobrze leżą na ciele. W pierwszej chwili materiał wydaje się nieco grubszy. Ale po założeniu okazuje się elastyczny do tego stopnia, że w czasie ćwiczeń naciąga się i przebarwia na chwilę, np. w okolicy kolan przy ich zginaniu.

REKLAMA

REKLAMA

Kolorowe legginsy dla biegaczek: Jesień 2016 fot. Wiesław Jurewicz

Paski

ASICS FuzeX 7/8 – 239 zł

Opinia testerki: cienki, dobrze oddychający materiał. Guma w pasie szeroka i dobrze dopasowana. Plus za kieszonkę na zamek z tyłu. Trochę za szerokie nogawki przy kostkach.

Jak dobrać kolorowe leginnsy do figury:

Podpowiada Agnieszka Czuma, stylistka magazynu Women's Health.

  • Najbardziej wysmuklają modele 3/4 i 7/8, czyli przed kostkę,
  • Kwiaty i duże wzory zarezerwowane są dla szczupłych i długich nóg,
  • Drobne elementy graficzne, wszystkie pionowe i skośne świetnie wyszczuplają sylwetkę,
  • Legginsy za kostkę sprawiają, że sylwetka wydaje się ociężała,
  • Przy grubszych udach nie bój się rombów: wyszczuplają podobnie jak mozaika,
  • Pasy po bokach powodują, że sylwetka wydaje się smuklejsza.

RW 10/2016

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij