Nowe słuchawki Bose: jakość, design, komfort

Firma Bose znalazła sposób na połączenie w słuchawkach sportowych wysokiej jakości dźwięku, nowoczesnego designu i komfortu użytkowania - to nowe modele dousznych słuchawek SIE2 i SIE2i, stworzonych specjalnie dla sportowców.

Bose
(fot. Bose)

Słuchawki sportowe SIE2 i SIE2i to pierwsze słuchawki douszne Bose zaprojektowane z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. Oba modele mają doskonałe parametry, charakteryzują się wysokiej jakości dźwiękiem, odpornością na działanie potu i wilgoci, stabilnością oraz dużą wytrzymałością.

Słuchawki sportowe Bose SIE2 mogą być używane z większością odtwarzaczy muzycznych, natomiast model SIE2i jest przeznaczony wyłącznie do słuchania muzyki i odbierania połączeń telefonicznych przez wybrane urządzenia Apple, w tym iPhone i iPod. Wbudowany na kablu pilot i mikrofon zestawu SIE2i zapewniają łatwy dostęp do niektórych poleceń głosowych telefonu Apple, pozwalając na regulację głośności i nawigację po liście utworów.

Inspirowane przez sport wzornictwo idealnie pasuje do każdego rodzaju treningu, od sporadycznej gimnastyki po regularne bieganie. Dla większej wygody do każdego z tych modeli jest dołączana ekskluzywna opaska na ramię marki Reebok, która pozwala stabilnie utrzymać telefon komórkowy lub odtwarzacz muzyczny.

"Wielu miłośników ćwiczeń fizycznych uważa słuchawki za nieodzowny element swojego wyposażenia” - powiedział Sean Garrett, wiceprezes Bose Noise Reduction Technology Group.

„Muzyka może pomóc w osiąganiu dobrych wyników podczas treningu, ale kompromisowe podejście w przypadku konwencjonalnych słuchawek sportowych może z nim kolidować. Dlatego wszystkie elementy słuchawek sportowych SIE2 i SIE2i zaprojektowaliśmy z myślą o osobie ćwiczącej - starannie dobierając materiały, metody produkcji i elementy konstrukcji, nie pogarszając przy tym jakości dźwięku".

Słuchawki SIE2 i SIE2i są wyposażone w opatentowaną technologię akustyczną Bose TriPort, co gwarantuje, że niezależnie od rodzaju muzyki dźwięk jest gładki i naturalny, a brzmienie instrumentów bardziej szczegółowe. Niskie tony są głębokie i bogate, a średnie i wysokie częstotliwości są odtwarzane bardzo czysto.

Słuchawki SIE2 i SIE2i są wyposażone w wytrzymały, elastyczny kabel, a porty akustyczne - w obydwu modelach słuchawek - pokryte są hydrofobową tkaniną, która nie dopuszcza wilgoci, więc są odporne na działanie potu i wody. Model SIE2i posiada wbudowany na kablu pilot/mikrofon, który posiada wodoodporne obudowy przycisków i hydrofobowy ekran akustyczny zmniejszający szum wiatru i wpływ wilgoci.

W celu zapewnienia komfortu i stabilności słuchawki SIE2 i SIE2i są dostarczane z końcówkami Bose StayHear (w rozmiarach małym, średnim i dużym), które dopasowują się do kształtu ucha, zmniejszając irytujący ucisk i potrzebę ciągłego poprawiania słuchawek. Otwarta konstrukcja tych końcówek umożliwia użytkownikom słuchanie muzyki przy umiarkowanym ustawieniu głośności, pozwalając być świadomym tego, co dzieje się wokoło. Ma to zasadnicze znaczenie przy ćwiczeniach na otwartej przestrzeni.

Firma Bose współpracowała z firmą Reebok przy opracowywaniu ekskluzywnej opaski na ramię dla osób ćwiczących. Opaska ta pewnie utrzymuje telefon komórkowy lub odtwarzacz muzyczny w trakcie ćwiczeń. Jest wykonana z oddychającego materiału, który dopasowuje się do ciała, nie ograniczając ruchów, i ma przezroczyste okienko ochronne umożliwiające sterowanie urządzeniem także za pomocą dotyku. W zestawie jest również przedłużacz na wypadek gdyby potrzebny był dłuższy kabel.

Nowe słuchawki SIE2 są dostępne w kolorze zielonym, w cenie 499 PLN, a SIE2i (dostępne w kolorach zielonym i pomarańczowym) w cenie 649 PLN. Będzie je można kupić w salonach sprzedaży detalicznej firmy Bose, na stronie www.bose.pl i u autoryzowanych dealerów Bose (lista dealerów na stronie www.bose.pl).

RW

REKLAMA
}