[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Odtwarzacz mp3 do biegania: Walkman Sony NW-WS413

Wielu biegaczy nie wyobraża sobie treningu bez muzyki lub audiobooka. Niewiele jednak odtwarzaczy mp3 poradzi sobie w trudnych warunkach. Walkman od Sony sprawdzi się zarówno na ścieżce asfaltowej, jak i na basenie. 

Walkman Sony NW-WS413: Na asfalt i do wody fot. Producent

Masz dosyć plączących się kabli jak nogi na 41. km maratonu i zrywanego połączenia Bluetooth? W tym jednym, niewielkim, ważącym 32 g urządzeniu mieści się odtwarzacz muzyki ze słuchawkami. Cała konstrukcja jest wodoodporna, odporna na kurz i brud.

Już poprzednia seria była niezła, ale w modelu Sony NW-WS413 poprawiono dopasowanie do głowy, skracając pałąk, a cały walkman stał się bardziej aerodynamiczny. Przyciski sterujące chodzą bardzo precyzyjnie, a utwory w czasie biegu przełącza się intuicyjnie. Nowością jest tryb „dźwięki otoczenia”: wbudowane mikrofony przechwytują zewnętrzne odgłosy i reprodukują je przez słuchawki. Dzięki temu można rozmawiać z kumplem lub trenerem bez wyłączania motywującej muzyki.

REKLAMA

Cena: 379 zł za wersję 4 GB.

  • Dzięki mikrofonom usłyszysz, co dzieje się dookoła, bez zdejmowania słuchawek, a to poprawia bezpieczeństwo.
  • W zestawie znajdziesz specjalne wkładki douszne pokryte folią do pływania.
  • Ulepszono stację dokującą. Z komputerem łączy się typowym kablem micro USB.
  • Walkman działa w temperaturach od –5 °C do 45 °C, a do tego można pływać z nim w słonej wodzie.

Prezentacja Walkmanów Sony

RW 10/2016  

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij