[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Opaski i zegarki monitorujące aktywność [PRZEGLĄD]

Jeżeli brakuje Ci silnej woli, żeby więcej ruszać się na co dzień, te opaski i zegarki zmotywują Cię do wstania z kanapy. Pochwalą niczym trener za dobrze wykonane zadanie lub pokażą czerwoną kartkę za siedzenie na tyłku.

opaski sportowe, opaski monitorujące aktywność, zegarki monitorujące aktywność, monitor aktywności fizycznej Wybierz najlepszy monitor aktywności fizycznej dla siebie / fot. shutterstock.com

Nie samym treningiem budujesz swoją formę, ale także codziennymi nawykami. Jednym z głównych zagrożeń jest zbyt długie przesiadywanie na czterech literach (Przeczytaj więcej: Siedzenie a zdrowie. Krzesło jest groźne jak papierosy!).

Te monitory aktywności z poziomu nadgarstka przypomną Ci, że trzeba się ruszyć i wypełnić dzienny limit ruchu.

REKLAMA

1. Garmin vívofit 3

Jak motywuje do ruchu: Czerwony pasek na wyświetlaczu złowrogo przesuwa się w prawo, alarmując do tego dźwiękiem, że siedzisz za długo.

Najfajniejsza funkcja: Automatycznie i dość precyzyjnie rozpoznaje zmianę wykonywanej aktywności: bieg, pływanie, rower. Plus za wymienne, kolorowe paski.

Minus: W standardzie biały lub czarny kolor. Za design i styl trzeba zapłacić. 2 lub 3 paski kosztują 176 zł za komplet.

Cena: 444 zł

Ocena: 

  • Funkcje: 3/5
  • Wygląd: 5/5

2. Polar Loop Crystal

Jak motywuje do ruchu: Subtelne kropeczki na monitorze przypominają o konieczności ruchu po 55 minutach siedzenia.

Najfajniejsza funkcja: Wyświetla powiadomienia z telefonu. Bardzo dobre, metalowe zapięcie. Jeżeli pomylisz się z obcinaniem paska przy montażu zapięcia, producent da Ci nowy.

Minus: Odporna tylko na zachlapania – nie można się z nią kąpać.

Cena: 699 zł

Ocena: 

  • Funkcje: 2/5
  • Wygląd: 5/5

3. Garmin vívomove

Jak motywuje do ruchu: Czerwona kreska po prawej stronie rośnie, jeśli siedzisz zbyt długo. Ta jasna po lewej pokazuje, czy udało się osiągnąć ustaloną dawkę ruchu.

Najfajniejsza funkcja: Czytelne i proste wskazania aktywności (lub jej braku) przy pomocy kresek.

Minus: Zegarek nie ma podświetlenia. W czarnej wersji cyferblatu słabo widać na nim ciemne wskazówki.

Cena: 750 zł

Ocena: 

  • Funkcje: 3/5
  • Wygląd: 4/5
1 2
STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij