[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Plecak Source Hipster – indywidualista na trasie

Lubimy plecaki biegowe, bo można do nich zapakować kurtkę, bukłak, batony i ruszyć na długie wybieganie czy całodniową wycieczkę, prawda? Prawda. Niestety, najczęściej nie są to sprzęty tak idealne, jak byśmy tego chcieli.

Plecak Source Hipster – indywidualista na trasie fot. producenta

Nie lubimy potu spływającego po plecach i uczucia mokrej koszulki, bo – powiedzmy sobie szczerze – mimo najlepszych systemów wentylacyjnych każdy plecak utrudnia odparowanie wilgoci. Zakładając Hipstera, czyli izraelski pas biodrowy z szelkami firmy Source, większa część pleców może swobodnie oddychać. Biegnąc z Hipsterem, ma się wrażenie większej swobody ruchów. Szelki przydają się na starcie, kiedy masz pełny, 1,5-l bukłak i prowiant – wtedy lepiej stabilizują ładunek. Można je jednak odpiąć. W komplecie najwyższej klasy bukłak 1,5 l – gładki od wewnątrz niemal jako szkło.

Source Hipster, cena: 340 zł, camelmore.pl

Werdykt RW

Hipsterzy mają teraz nowy gadżet do lansu, a biegacze najwyższej klasy sprzęt do treningu w upale.

RW 05/2017

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij