Plecak Source Hipster – indywidualista na trasie

Lubimy plecaki biegowe, bo można do nich zapakować kurtkę, bukłak, batony i ruszyć na długie wybieganie czy całodniową wycieczkę, prawda? Prawda. Niestety, najczęściej nie są to sprzęty tak idealne, jak byśmy tego chcieli.

Plecak Source Hipster – indywidualista na trasie producent
fot. producenta

Nie lubimy potu spływającego po plecach i uczucia mokrej koszulki, bo – powiedzmy sobie szczerze – mimo najlepszych systemów wentylacyjnych każdy plecak utrudnia odparowanie wilgoci. Zakładając Hipstera, czyli izraelski pas biodrowy z szelkami firmy Source, większa część pleców może swobodnie oddychać. Biegnąc z Hipsterem, ma się wrażenie większej swobody ruchów. Szelki przydają się na starcie, kiedy masz pełny, 1,5-l bukłak i prowiant – wtedy lepiej stabilizują ładunek. Można je jednak odpiąć. W komplecie najwyższej klasy bukłak 1,5 l – gładki od wewnątrz niemal jako szkło.

Source Hipster, cena: 340 zł, camelmore.pl

Werdykt RW

Hipsterzy mają teraz nowy gadżet do lansu, a biegacze najwyższej klasy sprzęt do treningu w upale.

RW 05/2017

REKLAMA
Zobacz również:
Spokojne kilometry, które stanowią ogromną większość Twojego kilometrażu podczas treningów, to fundament planów treningowych biegaczy długodystansowych. Pytanie jednak brzmi: czy przypadkiem nie pokonujesz ich za szybko albo za wolno? Sprawdź, jakie tempo na długie, swobodne wybiegania będzie odpowiednie dla Ciebie, biorąc pod uwagę Twoje cele, doświadczenie oraz pozostałe obciążenia treningowe.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA