[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Poznań Sport Fair: targi plus maraton

Wybierasz się na 14. Poznań Maraton? Koniecznie odwiedź przy okazji targi Poznań Sport Fair w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, skąd wyruszy bieg. Większość oferty PSF adresowana będzie do biegaczy i rowerzystów, a dystrybutorzy odzieży, obuwia i akcesoriów kusić będą promocyjnymi cenami.

Poznań Sport Fair Poznań Sport Fair

Organizowane po raz drugi targi Poznań Sport Fair zbliżają się wielkimi krokami. Już od piątku miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli odwiedzić stoiska dystrybutorów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, a także szkółek, klubów i ośrodków sportowych. W niedzielę, 13 października, targi gościć będą również 14. edycję Poznań Maratonu. Ponad 6 tysięcy maratończyków, wspieranych przez tłumy kibiców, wyruszy w ponad 42-kilometrową trasę, a ich celem będzie meta na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na nadchodzących targach Poznań Sport Fair przez trzy dni będzie można zapoznać się z ofertą sprzętu sportowego oraz usług szkółek, klubów i ośrodków sportowych. Dystrybutorzy odzieży, obuwia i akcesoriów zaproszą do oglądania i kupowania produktów w promocyjnych cenach, przedstawiające między innymi nowe kolekcje swoich produktów.

REKLAMA

Największa cześć oferty przeznaczona będzie dla biegaczy i rowerzystów. Wystawcy zaprezentują produkty takich marek Asics, Puma, New Balance, Merida, Zipp, Shimano, Unibike, Rocky Mountain, Specialized, Trek, Cannondale, Garmin, Oakley oraz wielu innych. Spektrum swoich usług przedstawią szkółki, kluby i ośrodki sportowe, a także centra fizjoterapii.

Bezpłatnie będzie można uzyskać porady od trenerów, a także za darmo zbadać się pod kątem kontuzji (stoisko Rehasport Clinic) i dokonać przeglądu dentystycznego (stoisko kliniki Candeo). W programie znajdą się także atrakcje dla dzieci i młodzieży, w tym pokazy szkoły Kung Fu oraz Akademii Reissa.

W ostatni dzień targów, niedzielę 13 października, o godzinie 9:00 ponad sześć tysięcy biegaczy wyruszy spod bramy północnej Międzynarodowych Targów Poznańskich w trasę 14. Poznań Maratonu. Na targach umiejscowione będzie całe zaplecze tego wielkiego wydarzenia, a na placu Marka zlokalizowana będzie meta biegu.

Targi Poznań Sport Fair zorganizowane będą w pawilonie nr 3. W dniach 11 i12 października czynne będą od godz. 9 do 21, a 13 października od godz. 9 do 19. Wstęp na targi jest każdego dnia bezpłatny.

Więcej informacji o Poznań Sport Fair znajdziesz na stronie www.sportfair.mtp.pl.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij