Poznań Sport Fair: targi plus maraton

Wybierasz się na 14. Poznań Maraton? Koniecznie odwiedź przy okazji targi Poznań Sport Fair w pawilonie nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, skąd wyruszy bieg. Większość oferty PSF adresowana będzie do biegaczy i rowerzystów, a dystrybutorzy odzieży, obuwia i akcesoriów kusić będą promocyjnymi cenami.

Poznań Sport Fair Poznań Sport Fair
Poznań Sport Fair

Organizowane po raz drugi targi Poznań Sport Fair zbliżają się wielkimi krokami. Już od piątku miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mogli odwiedzić stoiska dystrybutorów odzieży, obuwia i sprzętu sportowego, a także szkółek, klubów i ośrodków sportowych. W niedzielę, 13 października, targi gościć będą również 14. edycję Poznań Maratonu. Ponad 6 tysięcy maratończyków, wspieranych przez tłumy kibiców, wyruszy w ponad 42-kilometrową trasę, a ich celem będzie meta na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na nadchodzących targach Poznań Sport Fair przez trzy dni będzie można zapoznać się z ofertą sprzętu sportowego oraz usług szkółek, klubów i ośrodków sportowych. Dystrybutorzy odzieży, obuwia i akcesoriów zaproszą do oglądania i kupowania produktów w promocyjnych cenach, przedstawiające między innymi nowe kolekcje swoich produktów.

Największa cześć oferty przeznaczona będzie dla biegaczy i rowerzystów. Wystawcy zaprezentują produkty takich marek Asics, Puma, New Balance, Merida, Zipp, Shimano, Unibike, Rocky Mountain, Specialized, Trek, Cannondale, Garmin, Oakley oraz wielu innych. Spektrum swoich usług przedstawią szkółki, kluby i ośrodki sportowe, a także centra fizjoterapii.

Bezpłatnie będzie można uzyskać porady od trenerów, a także za darmo zbadać się pod kątem kontuzji (stoisko Rehasport Clinic) i dokonać przeglądu dentystycznego (stoisko kliniki Candeo). W programie znajdą się także atrakcje dla dzieci i młodzieży, w tym pokazy szkoły Kung Fu oraz Akademii Reissa.

W ostatni dzień targów, niedzielę 13 października, o godzinie 9:00 ponad sześć tysięcy biegaczy wyruszy spod bramy północnej Międzynarodowych Targów Poznańskich w trasę 14. Poznań Maratonu. Na targach umiejscowione będzie całe zaplecze tego wielkiego wydarzenia, a na placu Marka zlokalizowana będzie meta biegu.

Targi Poznań Sport Fair zorganizowane będą w pawilonie nr 3. W dniach 11 i12 października czynne będą od godz. 9 do 21, a 13 października od godz. 9 do 19. Wstęp na targi jest każdego dnia bezpłatny.

Więcej informacji o Poznań Sport Fair znajdziesz na stronie www.sportfair.mtp.pl.

RW

REKLAMA
}