[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Pozytywna energia od Skechers

Niezależnie od pory roku Marcelina Zawadzka stawia na aktywność fizyczną, pozytywną energię i buty od Skechers, które towarzyszą jej na każdym treningu.

Skechers

Prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 i modelka już jako dziecko była w ciągłym ruchu. Trenowała jazdę na snowboardzie, uwielbia sporty wodne: kitesurfing, surfing i wakeboarding. Nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu, ciągle szuka nowych, ekstremalnych wyzwań.

"Długie spacery i wygodne buty to dwie rzeczy, które zawsze poprawiają mój humor i dodają energii. Żyję w pośpiechu, jednak zawsze znajduję czas na trening. Zakładam moje ulubione Skechersy, włączam muzykę i pędzę przed siebie. To czas tylko dla mnie, moment na poukładanie myśli" – wyznaje Marcelina.

Model Skechers GO Flex Walk zapewnia komfort dzięki technologii Goga Mat i Skechers Air-Cooled Memory Foam, a wyjątkowa podeszwa chroni i amortyzuje stopę. Zapewnij sobie dawkę pozytywnej energii podczas treningu dzięki butom Skechers!

Śledźcie Skechers na Facebooku i Instagramie.

SA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij