[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Puma Speed 600 Fusefit: model prawdziwie wielofunkcyjny

Nazwa butów do biegania Puma Speed 600 Fusefit może trochę wprowadzać w błąd – wszak „speed” sugeruje, że mamy do czynienia z modelem do szybkiego biegania prawda? Otóż i tak, i nie – nowe Pumy co prawda świetnie sprawują się na intensywnych treningach, ale nie oznacza to, że przy spokojniejszych biegach można im coś zarzucić.

Buty do biegania Puma Speed 600 Fusefit Buty do biegania Puma Speed 600 Fusefit (fot. Mitch Mandel).

Puma zrobiła trochę zmian w linii swoich „szybkich” butów – wszystko po to, aby były jeszcze szybsze i bardziej komfortowe. Buty zyskały nową, opartą o technologię EVA podeszwę, która sprawia wrażenie bardziej dynamicznej od swoich poprzedników, ale tak samo lekkiej. Mamy też nową, tkaną cholewkę, która jeszcze lepiej układa się na stopach.

Speed 600 Fusefit to but do codziennego treningu, który bez problemu poradzi sobie z długimi wybieganiami. Spokojnie można zabierać go również na szybsze akcenty. Numer 600 w nazwie mówi o ilości amortyzacji – 100 oznacza najcieńszy i najlżejszy model, 1000 to wersja najmocniej amortyzowana.

REKLAMA

Cienka warstwa pianki Ignite w połączeniu z pianką EVA daje poczucie dużej dynamiki przy każdym kroku. Nowością jest również płytka w kształcie litery Y, która pomaga w wybiciu i dodaje odrobinę dynamiki. „Buty są lekkie, z bardzo dynamiczną amortyzacją, a najbardziej do gustu przypadło mi dopasowanie cholewki” – stwierdził na koniec testu jeden z naszych Czytelników.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 311 g | damskie 277 g

  • Drop: męskie 12,3 mm | damskie 11,6 mm

  • Cena: 599 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij