[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Puma Speed 600 Fusefit: model prawdziwie wielofunkcyjny

Nazwa butów do biegania Puma Speed 600 Fusefit może trochę wprowadzać w błąd – wszak „speed” sugeruje, że mamy do czynienia z modelem do szybkiego biegania prawda? Otóż i tak, i nie – nowe Pumy co prawda świetnie sprawują się na intensywnych treningach, ale nie oznacza to, że przy spokojniejszych biegach można im coś zarzucić.

Buty do biegania Puma Speed 600 Fusefit Buty do biegania Puma Speed 600 Fusefit (fot. Mitch Mandel).

Puma zrobiła trochę zmian w linii swoich „szybkich” butów – wszystko po to, aby były jeszcze szybsze i bardziej komfortowe. Buty zyskały nową, opartą o technologię EVA podeszwę, która sprawia wrażenie bardziej dynamicznej od swoich poprzedników, ale tak samo lekkiej. Mamy też nową, tkaną cholewkę, która jeszcze lepiej układa się na stopach.

Speed 600 Fusefit to but do codziennego treningu, który bez problemu poradzi sobie z długimi wybieganiami. Spokojnie można zabierać go również na szybsze akcenty. Numer 600 w nazwie mówi o ilości amortyzacji – 100 oznacza najcieńszy i najlżejszy model, 1000 to wersja najmocniej amortyzowana.

REKLAMA

Cienka warstwa pianki Ignite w połączeniu z pianką EVA daje poczucie dużej dynamiki przy każdym kroku. Nowością jest również płytka w kształcie litery Y, która pomaga w wybiciu i dodaje odrobinę dynamiki. „Buty są lekkie, z bardzo dynamiczną amortyzacją, a najbardziej do gustu przypadło mi dopasowanie cholewki” – stwierdził na koniec testu jeden z naszych Czytelników.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 311 g | damskie 277 g

  • Drop: męskie 12,3 mm | damskie 11,6 mm

  • Cena: 599 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij