[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Recenzja i test butów Adidas Supernova [WIDEO]

Adidas zadebiutował pianką Boost w roku 2012 w modelu Energy i od tamtego czasu jesteśmy jej fanami. Najnowsza odsłona powinna nosić numer 9, ale w tym roku adidas zrezygnował z przedrostka „Glide” i została po prostu Supernova.

Adidas Supernova [RECENZJA + TEST BUTÓW] model męski; fot. Nick Ferrari, archiwum prywatne

Przebudowie uległa w dużej mierze podeszwa, która jest teraz bardziej miękka, a wszystko to za sprawą dodatkowej ilości pianki Boost. To uczucie sprężystości szczególnie czuć w okolicach pięty. Nasi testerzy z Laboratorium RW raportowali, że buty są znacznie bardziej miękkie zarówno pod piętą, jak i w śródstopiu. Za stabilność tak miękkiego buta odpowiada warstwa twardszej pianki EVA.

Cena: 599 zł

REKLAMA

Dane modelu adidas Supernova 

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Tester: Grzegorz Góra

  • Wiek: 32 lat
  • Wzrost: 176 cm
  • Waga: 68 kg
  • KM na tydzień: 80
  • Lata biegania: 5
  • Zawód: logistyk 

 

Jestem wielkim fanem modelu Supernova. Przebiegłem już kilka edycji tych butów i nigdy mnie nie zawiodły. Najnowsza odsłona jest jednak wyjątkowa. Dodatkowa ilość Boosta sprawia, że w butach biega mi się jeszcze lepiej. Konkurenci co chwilę wprowadzają nowe pianki, ale dla mnie Boost to wciąż numer 1, jeśli chodzi o oddawanie energii.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij