[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Recenzja i test butów Adidas Supernova [WIDEO]

Adidas zadebiutował pianką Boost w roku 2012 w modelu Energy i od tamtego czasu jesteśmy jej fanami. Najnowsza odsłona powinna nosić numer 9, ale w tym roku adidas zrezygnował z przedrostka „Glide” i została po prostu Supernova.

Adidas Supernova [RECENZJA + TEST BUTÓW] model męski; fot. Nick Ferrari, archiwum prywatne

Przebudowie uległa w dużej mierze podeszwa, która jest teraz bardziej miękka, a wszystko to za sprawą dodatkowej ilości pianki Boost. To uczucie sprężystości szczególnie czuć w okolicach pięty. Nasi testerzy z Laboratorium RW raportowali, że buty są znacznie bardziej miękkie zarówno pod piętą, jak i w śródstopiu. Za stabilność tak miękkiego buta odpowiada warstwa twardszej pianki EVA.

Cena: 599 zł

REKLAMA

Dane modelu adidas Supernova 

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Tester: Grzegorz Góra

  • Wiek: 32 lat
  • Wzrost: 176 cm
  • Waga: 68 kg
  • KM na tydzień: 80
  • Lata biegania: 5
  • Zawód: logistyk 

 

Jestem wielkim fanem modelu Supernova. Przebiegłem już kilka edycji tych butów i nigdy mnie nie zawiodły. Najnowsza odsłona jest jednak wyjątkowa. Dodatkowa ilość Boosta sprawia, że w butach biega mi się jeszcze lepiej. Konkurenci co chwilę wprowadzają nowe pianki, ale dla mnie Boost to wciąż numer 1, jeśli chodzi o oddawanie energii.

RW

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij