[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
2.8

Recenzja i test butów Asics Gel-DS Trainer 22 [WIDEO]

Gel-DS Trainer 22 model z pogranicza treningówek i startówek. Zastosowanie w butach pianki FlyteFoam pomogło zrzucić sporo wagi, przez co DS Trainer to świetny wybór do interwałów czy biegów tempowych na twardej nawierzchni. Jakie są jego mocne strony? Zobacz recenzję wideo.

Recenzja i test butów Asics Gel-DS Trainer 22 [WIDEO] fot. producent, RW

Asics Gel-DS Trainer 22 wraca do korzeni, lecz w zupełnie nowej odsłonie: zyskuje podeszwę w całości wykonaną z pianki FlyteFoam – nowego i bardzo lekkiego materiału, który do tej pory lądował w modelach z wyższej półki takich jak DynaFlyte, czy MetaRun. Taki zabieg pomógł zrzucić sporo wagi przez co DS Trainer to świetny wybór do interwałów na bieżni, czy też biegów tempowych na twardych nawierzchniach. 

Cena: 559,90 zł

REKLAMA

 

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

RW 03/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij