[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ

Recenzja i test butów Brooks Ravenna 8 [WIDEO]

Ravenna od wielu lat była modelem z lekkim podparciem stopy i dobrą amortyzacją, który bez problemu radził sobie zarówno z biegami długodystansowymi, jak i szybszymi akcentami. Tegoroczny model Brooks określa jako „energetyczny”.

Recenzja i test butów Brooks Ravenna 8 fot. Nick Ferrari, producenci, archiwum prywatne

Ma 5,5-milimetrową warstwę miękkiej gumy w okolicach przodostopia (dla lepszego i bardziej płynnego wybicia) oraz X-kształtną warstwę gumy w śródstopiu, co przekłada się na bardziej płynne przejście między piętą a palcami. Cholewka wykonana z nowego meshu ma lepsze właściwości oddychające, ale nadal dobrze trzyma i opina stopę dzięki szerokiej taśmie, która jest zakotwiczona w podeszwie i łączy się ze sznurówkami.

Cena: 499 zł

Dane modelu Brooks Ravenna 8

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

REKLAMA

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Tester: Justyna Wysokińska

  • Wiek: 27 lat
  • Wzrost: 165 cm
  • Waga: 50 kg
  • Km na tydzień: 40
  • Lata biegania: 6
  • Zawód: nauczycielka

 

Biegałam już w czterech odsłonach Ravenny, ale ta jest póki co moją ulubioną. Przód buta to bardzo przyjemny mesh, bez plastikowych wstawek w okolicach haluksa. Wyściółka jest tak samo miękka i przyjemna, jak w „siódemce”, a miękkość i elastyczność są nadal umiarkowane, co mi bardzo odpowiada.

Muzyka użyta w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij