[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Recenzja i test butów Brooks Ravenna 8 [WIDEO]

Ravenna od wielu lat była modelem z lekkim podparciem stopy i dobrą amortyzacją, który bez problemu radził sobie zarówno z biegami długodystansowymi, jak i szybszymi akcentami. Tegoroczny model Brooks określa jako „energetyczny”.

Recenzja i test butów Brooks Ravenna 8 fot. Nick Ferrari, producenci, archiwum prywatne

Ma 5,5-milimetrową warstwę miękkiej gumy w okolicach przodostopia (dla lepszego i bardziej płynnego wybicia) oraz X-kształtną warstwę gumy w śródstopiu, co przekłada się na bardziej płynne przejście między piętą a palcami. Cholewka wykonana z nowego meshu ma lepsze właściwości oddychające, ale nadal dobrze trzyma i opina stopę dzięki szerokiej taśmie, która jest zakotwiczona w podeszwie i łączy się ze sznurówkami.

Cena: 499 zł

Dane modelu Brooks Ravenna 8

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

REKLAMA

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Tester: Justyna Wysokińska

  • Wiek: 27 lat
  • Wzrost: 165 cm
  • Waga: 50 kg
  • Km na tydzień: 40
  • Lata biegania: 6
  • Zawód: nauczycielka

 

Biegałam już w czterech odsłonach Ravenny, ale ta jest póki co moją ulubioną. Przód buta to bardzo przyjemny mesh, bez plastikowych wstawek w okolicach haluksa. Wyściółka jest tak samo miękka i przyjemna, jak w „siódemce”, a miękkość i elastyczność są nadal umiarkowane, co mi bardzo odpowiada.

Muzyka użyta w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij