[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Recenzja i test butów Mizuno Wave Horizon [WIDEO]

Nowy Horizon ma jedno zadanie: dobrą stabilizację z zachowaniem dobrej amortyzacji. Osiągnięto to przez zmodyfikowaną płytkę Wave, która wije się przez 3/4 długości podeszwy, zapewniając również stabilizację. Uginając się przy lądowaniu, płytka sprężynuje i oddaje energię w fazie wybicia.

Recenzja i test butów Mizuno Wave Horizon fot. producent

Mizuno Wawe Horizon to całkowicie nowy model od Mizuno. To naprawdę mocno amortyzujący but z dobrą stabilizacją. W zamierzeniu Mizuno ma to być szybki but, który jednocześnie zapewni wystarczający komfort i trzymanie stopy na trasie. Zaczyna się to wszystko od plastikowego mostka, który ciągnie się od przodu stopy aż prawie do końca, który ściśnięty jest jak w kanapce przez dwie miękkie warstwy pianki.

But dzięki temu mostkowi jest dużo twardszy po wewnętrznej stronie zapobiegając niejako zapadaniu się stopo do środka. But ma oczywiście też zastosowaną technologię Wave zapewniającą amortyzację. Cholewka jest dosyć zabudowana przez co mocno trzyma stopę w bucie.

REKLAMA

 

Cena: 669,99 zł

Dane modelu Mizuno Wave Horizon

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Muzyka w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij