[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.7

Recenzja i test butów New Balance Fresh Foam Zante v3 [WIDEO]

Ten but otrzymał nagrodę Wybór redakcji w marcowym numerze Runner's World. Responsywny i dobry do szybkich treningów, ale i dobrze amortyzujący na długich biegach po twardych nawierzchniach. Zante trzyma się swojego DNA – jest lekki i przeznaczony do szybkiego biegania.

Recenzja i test butów New Balance Fresh Foam Zante v3 fot. producent, archiwum prywatne

Amortyzacja jest wystarczająca na twarde drogi nawet na dystansie półmaratonu, ale nie jest to przodownik miękkiego biegania. Podeszwa jest minimalnie zmieniona – jak widać geometryczny kształt jest trochę inny i ma za zadanie nieco łatwiej się uginać pod ciężarem biegacza.

Również spodnia warstwa podeszwy jest nieco inna – jej ukształtowanie sprawia, że but wygina się nieco łatwiej niż poprzedni model. Cholewka zrobiona jest ze strukturalnej siateczki, która współpracuje ze stopą w czasie biegu i jak widać w przedniej części nie musimy obawiać się braku wentylacji.

REKLAMA

Cholewka jest właściwie dwuczęściowa – środkowa jej część obejmująca stopę jest sztywna, niektórym może się wydać nawet za sztywna, ale bardzo dobrze dopasowuje się do stopy i świetnie ją trzyma w czasie biegu.

Cena: 449 zł

Dane modelu New Balance Fresh Foam Zante v3

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Tester: Kamila Kowalska-Bartosik


  • Wiek: 39 lat
  • Wzrost: 172 cm
  • Waga: 60 kg
  • Km na tydzień: 30
  • Lata biegania: 3
  • Zawód: menedżer

Zante to mój but do wszystkiego. Jest bardzo podobny do poprzednika, ale pasuje na stopę jak rękawiczka. Bardzo podoba mi się siateczka nowej cholewki, która leży bardzo dobrze na stopie i nawet przy solidnym wiązaniu butów nie marszczy się, tak jak to było w poprzednim modelu.

Muzyka w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij