[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


Recenzja i test butów Nike Air Zoom Vomero 12 [WIDEO]

Komfort to podstawa w tym modelu - gruba gruba otulina w zapiętku oraz mięsisty język w połączeniu z podeszwą wykonaną jest z materiału, który bardziej przypomina wytrzymałą piankę niż gumę, sprawiają, że przetoczenie jest płynne i bardzo ciche,a bieg bardzo komfortowy.

Recenzja i test butów Nike Air Zoom Vomero 12 fot. producent

Vomero, nawet w swojej 12 już odsłonie pozostaje neutralnym, komfortowym butem treningowym Nike. W tym bucie jest mnóstwo gąbki, szczególnie w cholewce. Język i zapiętek są bardzo mięsiste i miękkie - już od pierwszego dotyku czujesz, że będzie to miękkie bieganie.

Również spód buta gwarantuje dużo amortyzacji. Ale jest to bardzo płynne bieganie – głównie dzięki małym zmianom, które Nike wprowadziło w podeszwie. Właściwie cała zrobiona jest z pianki, która zastąpiła gumę. Sprawia to też, że but jest bardzo cichy.

REKLAMA

Ale nie kosztem wytrzymałości – pianka nie wykazywała oznak 160 km zrobionych przez testerów RW, a dodatkowo jeszcze zostawiono pod piętą, newralgicznym pod względem wytrzymałości miejsce, gumę.  Kolejna modyfikacja to wiązanie buta – zastosowano tu znany z innych modeli i sprawdzony system FlyWire.

Cena: 579 zł

Dane modelu Nike Air Zoom Vomero 12

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Muzyka w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij