[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Recenzja i test butów Nike Air Zoom Vomero 12 [WIDEO]

Komfort to podstawa w tym modelu - gruba gruba otulina w zapiętku oraz mięsisty język w połączeniu z podeszwą wykonaną jest z materiału, który bardziej przypomina wytrzymałą piankę niż gumę, sprawiają, że przetoczenie jest płynne i bardzo ciche,a bieg bardzo komfortowy.

Recenzja i test butów Nike Air Zoom Vomero 12 fot. producent

Vomero, nawet w swojej 12 już odsłonie pozostaje neutralnym, komfortowym butem treningowym Nike. W tym bucie jest mnóstwo gąbki, szczególnie w cholewce. Język i zapiętek są bardzo mięsiste i miękkie - już od pierwszego dotyku czujesz, że będzie to miękkie bieganie.

Również spód buta gwarantuje dużo amortyzacji. Ale jest to bardzo płynne bieganie – głównie dzięki małym zmianom, które Nike wprowadziło w podeszwie. Właściwie cała zrobiona jest z pianki, która zastąpiła gumę. Sprawia to też, że but jest bardzo cichy.

REKLAMA

Ale nie kosztem wytrzymałości – pianka nie wykazywała oznak 160 km zrobionych przez testerów RW, a dodatkowo jeszcze zostawiono pod piętą, newralgicznym pod względem wytrzymałości miejsce, gumę.  Kolejna modyfikacja to wiązanie buta – zastosowano tu znany z innych modeli i sprawdzony system FlyWire.

Cena: 579 zł

Dane modelu Nike Air Zoom Vomero 12

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Muzyka w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij