[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Recenzja i test butów Reebok OSR Harmony Road [WIDEO]

Reebok is back! Zupełnie nowy model był miłym zaskoczeniem dla testerów. A właściwie 2 modele, bo Sweet Road jest na podobnej podeszwie, ale jest lżejszy i sztywniejszy, w sam raz na szybsze treningi. Harmony Road to komfortowa opcja na co dzień.

Recenzja i test butów Reebok OSR Harmony Road fot. Nick Ferrari, archiwum prywatne, producenci

Miękkie lądowanie na pięcie i płynne przetoczenie to zasługa nowej tajnej broni – mocno sprężystego i tłumiącego materiału pod piętą, który jest dziełem firmy BASF. Od spodu podeszwa ma małe, puste w środku wałeczki zgrzane w całość. Dzięki tym przestrzeniom zyskuje sporo miejsca do ugięcia.

Cena: 499 zł

REKLAMA

Dane modelu Reebok OSR Harmony Road

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Tester: Ola Wieczorek

  • Wiek: 23 lat
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga: 57 kg
  • Km na tydzień: 60
  • Lata biegania: 12
  • Zawód: studentka

Byłam bardzo zaskoczona tym, jak bardzo polubiłam te buty. Wpasowały się w moje stopy wręcz idealnie. Mnie, czyli osobie, której jedna stopa lekko nadpronuje, buty dały poczucie bardzo dobrej amortyzacji i wsparcia przy zachowaniu lekkości i elastyczności. Bardzo dobrze oplatają śródstopie, pozostawiając dużo miejsca na palce w przedniej części butów.

Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij