[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Recenzja i test butów Saucony Kinvara 8 [WIDEO]

Kinvara pozostaje butem elastycznym i miękkim, z niewielkim dropem. 3-milimetrowa warstwa pianki umieszczonej tuż pod wkładką rozciąga się teraz na całej długości buta – zyskał dzięki temu parę gramów, ale według testerów nie miało to przełożenia na odczucia podczas szybkiego biegu.

Recenzja i test butów Saucony Kinvara 8 fot. producent

Te model Saucony zawsze kojarzył się z szybkim tempem. Są w nim jednak pewne zmiany w stosunku do 7. Na całej długości podeszwy jest teraz pianka EverRun, która zapewnia sprężystość (7 miała ją tylko pod piętą). Tę sprężystość czuć w czasie biegu od pięty po palce, od lądowania do odbicia. To zmieniło mocno właściwości amortyzujące w przedniej części stopy, ale z zachowaniem elastyczności.

But jest przez to minimalnie cięższy niż poprzednik, ale praktycznie tego się nie zauważa. Podeszwa ma elementy gumowe, ale właściwie tylko tam, gdzie naprawdę ich potrzebujesz, by zwiększyć wytrzymałość podeszwy. Cholewka to miłe, lekkie i przewiewne opakowanie stopy w czasie biegu. Trzymanie zapewniają również te dodatkowe elementy, które opasają stopę w jej środkowej części.

REKLAMA

Cena: 499 zł

Dane modelu Saucony Kinvara 8

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Muzyka w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij