[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Recenzja i test butów Saucony Kinvara 8 [WIDEO]

Kinvara pozostaje butem elastycznym i miękkim, z niewielkim dropem. 3-milimetrowa warstwa pianki umieszczonej tuż pod wkładką rozciąga się teraz na całej długości buta – zyskał dzięki temu parę gramów, ale według testerów nie miało to przełożenia na odczucia podczas szybkiego biegu.

Recenzja i test butów Saucony Kinvara 8 fot. producent

Te model Saucony zawsze kojarzył się z szybkim tempem. Są w nim jednak pewne zmiany w stosunku do 7. Na całej długości podeszwy jest teraz pianka EverRun, która zapewnia sprężystość (7 miała ją tylko pod piętą). Tę sprężystość czuć w czasie biegu od pięty po palce, od lądowania do odbicia. To zmieniło mocno właściwości amortyzujące w przedniej części stopy, ale z zachowaniem elastyczności.

But jest przez to minimalnie cięższy niż poprzednik, ale praktycznie tego się nie zauważa. Podeszwa ma elementy gumowe, ale właściwie tylko tam, gdzie naprawdę ich potrzebujesz, by zwiększyć wytrzymałość podeszwy. Cholewka to miłe, lekkie i przewiewne opakowanie stopy w czasie biegu. Trzymanie zapewniają również te dodatkowe elementy, które opasają stopę w jej środkowej części.

REKLAMA

Cena: 499 zł

Dane modelu Saucony Kinvara 8

kolor ciemnozielony: wersja męska, kolor jasnozielony: wersja damska

Zobacz, jak odczytać powyższą tabelę i jak Runner's World testuje buty: Testy butów biegowych: Lab Runner's World

Muzyka w filmie: Astral Travel by Astral, Missing You by Jahzzar

RW 03/2017

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij