[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Sandały Monk Monte Silentii Plus: obuwie do zadań specjalnych

Indianie Tarahumara nazywają siebie „rarámuri”, czyli „biegający ludzie”. W sandały Monk Monte Silentii Plus poczujesz się jakbyś był jednym z nich. Choć tego typu obuwie w Polsce nadal pozostaje nieco ekstrawaganckim wyborem, szczególnie latem warto dać im szansę.

Sandały Monk Monte Silentii Plus: obuwie do zadań specjalnych fot. producent

Jeśli trapią Cię kontuzje, lubisz czuć wiatr nie tylko we włosach, ale i na stopach, spróbuj sandałów biegowych. Monk Sandals stworzył biegacz z Sobótki Aleksander Łężniak. Zainspirował się biegającymi Indianami Tarahumara, a przy tym chciał pozbyć się nawracających kontuzji. Model Monte Silentii Plus to efekt kilku lat udoskonaleń, połączenie minimalizmu i komfortu. Stopa spoczywa na przyjemnej dla skóry skórzanej wyściółce, a agresywny bieżnik nieźle trzyma się podłoża.

Monte Silentii Plus

REKLAMA
  • Waga: 260 g (rozm. 43).
  • Cena: 175 zł, monksandals.pl

Charakterystyka:

  • Trzymanie. Dzięki 8-mm podeszwie Vibram oraz wyściółce biegacz czuje się komfortowo na nierównej nawierzchni. Podeszwę cechuje dobra przyczepność do podłoża i odporność na ścieranie.  
  • Skóra pod stopą. Wyściółka ze skóry absorbuje pot ze stóp. Dzięki temu sandały są bardziej odporne na ślizganie niż modele bez wyściółki. Są sztywniejsze i nie podwijają się przy biegu po trawie.  
  • Ręczna robota. Każdy model szyty jest ręcznie po przesłaniu mustra stopy. Udoskonalono i dodano gumkę między palcami.   

RW 07/2017   

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij