[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Saucony Peregrine 8: solidny model do biegania trailowego

Szukasz porządnych butów do biegania trailowego? Saucony pod koniec sezonu 2018 roku ma dla Ciebie interesującą propozycję – model Peregrine 8. Zobacz, czym charakteryzuje się nowa generacja Serii Saucony Peregrine i sprawdź, czy jest to but dla Ciebie.

Saucony Peregrine 8 Saucony Peregrine 8 (fot. Mitch Mandel).

Prawdziwy but do biegania trailu, który zapewnia niesamowitą trakcję, szczególnie w ciasnych, dynamicznych zakrętach. Jego naturalne środowisko to suche skały, korzenie i drogi leśne. Sekret przyczepności tkwi w konstrukcji podeszwy, której głębokie nacięcia, niczym pazury górskiego drapieżnika, wgryzają się w podłoże.

Testerzy Runner’s World stwierdzili, że jest to jeden z lepiej trzymających się szlaku butów, jaki mieli na nogach. Brak płytki rockplate rekompensuje dość gruba podeszwa chroniąca przed elementami, które mogłyby przebić podeszwę i zranić stopy. Odbija się to nieco na elastyczności buta w okolicy śródstopia, która jest nieznacznie niższa niż przeciętna, jednak żaden z testujących ten model biegaczy nie narzekał na sztywność, a wielu bardzo chwaliło go za świetne trzymanie stopy.

REKLAMA

Nowa odsłona Peregrine’a za sprawą pianki Everrun zyskała odrobinę miękkości, co – w połączeniu z rewelacyjnym trzymaniem – stawia ten model bardzo wysoko w ocenach biegaczy.

  • Typ: Trail

  • Waga: męskie 315 g | damskie 261 g

  • Drop: męskie 3,9 mm | damskie 4,6 mm

  • Cena: 549 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij