[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skechers GOrun 4 - styl w parze z technologią

Innowacyjne rozwiązania technologiczne i wyrazisty, wielobarwny design - Skechers GOrun 4 to sprawdzony wybór na każdy etap biegowej kariery! Lekkie buty stworzone zostały z myślą o osiąganiu szybkości i zadowalających efektów treningowych. 

Skechers

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem, czy biegasz w maratonach, Skechers GOrun 4 z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Najnowszy edycja modelu GOrun 4 dzięki wykorzystanej technologii 5GEN i Resalyte reaguje na zmiany podłoża i wspiera bieganie ze śródstopia. Bezszwowy materiał wierzchni GOknit zapewnia przepływ powietrza, elastyczność i stabilizację stopy.

Skechers GOrun 4 wersja dla biegaczy:

Skechers GOrun 4 to także niebanalny design. Modele dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, wyróżniają się dynamicznymi printami i smukłą budową. To stylowe rozwiązanie dla każdego biegacza i biegaczki!

Skechers GOrun 4 wersja dla biegaczek:

Skechers GOrun 4
Skechers GOrun 4
Skechers GOrun 4

Odpowiednio dobrane buty to najważniejszy element stroju sportowca - zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Skechers GOrun 4 to prawdziwy must-have tej wiosny!

Dołącz do fanów aktywnego trybu życia na Facebook.com/SkechersPoland

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij