[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skechers GOrun 4 - styl w parze z technologią

Innowacyjne rozwiązania technologiczne i wyrazisty, wielobarwny design - Skechers GOrun 4 to sprawdzony wybór na każdy etap biegowej kariery! Lekkie buty stworzone zostały z myślą o osiąganiu szybkości i zadowalających efektów treningowych. 

Skechers

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę ze sportem, czy biegasz w maratonach, Skechers GOrun 4 z pewnością spełnią Twoje oczekiwania!

Najnowszy edycja modelu GOrun 4 dzięki wykorzystanej technologii 5GEN i Resalyte reaguje na zmiany podłoża i wspiera bieganie ze śródstopia. Bezszwowy materiał wierzchni GOknit zapewnia przepływ powietrza, elastyczność i stabilizację stopy.

Skechers GOrun 4 wersja dla biegaczy:

Skechers GOrun 4 to także niebanalny design. Modele dostępne w różnych opcjach kolorystycznych, wyróżniają się dynamicznymi printami i smukłą budową. To stylowe rozwiązanie dla każdego biegacza i biegaczki!

Skechers GOrun 4 wersja dla biegaczek:

Skechers GOrun 4
Skechers GOrun 4
Skechers GOrun 4

Odpowiednio dobrane buty to najważniejszy element stroju sportowca - zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Skechers GOrun 4 to prawdziwy must-have tej wiosny!

Dołącz do fanów aktywnego trybu życia na Facebook.com/SkechersPoland

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij