[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Skechers - zawsze w ruchu

Marcelina Zawadzka na wiosnę wybiera buty od Skechers, które towarzyszą jej podczas każdego aktywnego dnia.

Prezenterka telewizyjna, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2011 i modelka od dziecka jest ciągle w ruchu. Trenowała wioślarstwo, kitesurfing i karate, dzisiaj przyznaje, że sekretem jej świetnej formy i doskonałej figury jest przede wszystkim bieganie.

"Mam bardzo nieregularny tryb życia, ale zawsze znajduję czas, żeby pobiegać. Zakładam moje ulubione buty od Skechers i biegnę. To pozwala zachować mi nie tylko równowagę fizyczną, ale też psychiczną" – mówi Marcelina.

Kiedy jednak znajduje czas na ćwiczenia na siłowni, Marcelina wybiera trening z obciążeniami, który świetnie modeluje sylwetkę, a ciało staje się silniejsze i zdecydowanie bardziej wytrzymałe.

Dzięki modelowi Skechers Burst 2.0, który zapewnia maksymalną elastyczność oraz chroni i amortyzuje stopę, możesz się skupić na doskonaleniu swojej techniki i osiąganiu założonych celów.

Śledźcie Skechers na Facebooku i Instagramie!

S

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij