[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
5.0

Sketchers GoRun 6: lekki demon szybkości

Krótkie odcinki biegane w wysokim tempie lepiej pokonywać bez zbędnego balastu na stopach. Sketchers GorRun 6 wydają się być do tego doskonałym modelem – ważą jedynie nieco ponad 200 g (wersja męska) i 160 g (wersja damska). Zobacz, dlaczego jeszcze zasługują na pochwały.

Buty do biegania Sketchers GoRun 6 Buty do biegania Sketchers GoRun 6 (fot. Mitch Mandel).

Nowy GoRun 6 to lekki, wygodny i neutralny but, który sprawdzi się na linii startu. Tegoroczny model zyskał podeszwę wykonaną z pianki Flight GEN, która – jak twierdzi Sketchers – jest aż o 1/3 lżejsza od poprzedniej, ale tak samo trwała. Wyniki testu w naszym laboratorium pokazały, że but jest odrobinę mniej elastyczny niż poprzednik, ale naszym testerom w ogóle to nie przeszkadzało.

„But daje dość sztywne odczucia, ale sporo energii wraca z odbiciem, dzięki czemu biegnie się dynamiczniej” – powiedział jeden z nich. Testerzy wychwalali też nową cholewkę utkaną tak, że zapewnia rewelacyjne trzymanie stopy, otulając ją, ale nie dając poczucia ciasności. Coś, co zupełnie nie uległo zmianie w tej odsłonie, to waga, która praktycznie jest identyczna jak w modelach z lat ubiegłych.

REKLAMA

Niska masa butów wynika głównie z ich konstrukcji niezawierającej zbyt wielu elementów wspierających stopę, które przy dłuższych dystansach mogłyby się przydać. Na szybkich odcinkach tempowych, krótszych, intensywnych treningach, a nawet podczas startów GoRun 6 z pewnością pokaże swe prawdziwe oblicze.

  • Typ: Uliczny

  • Waga: męskie 207 g | damskie 164 g

  • Drop: męskie 7,4 mm | damskie 4,7 mm

  • Cena: 459 PLN

O butach do biegania przeczytasz więcej tutaj:

RW 09-10/2018

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij