Słuchawki Creative Outlier Air Sports: tylko Ty, bieg i muzyka

Ze słuchawkami Creative Outlier Air Sports na uszach nawet w największym tłoku będziesz mógł poczuć samotność długodystansowca. Zobacz, jakie ich zalety zrobiły największe wrażenie na testujących je redaktorach RW.

Creative Outlier Air Sports: bezprzewodowe słuchawki do biegania
fot. materiały prasowe

Podczas testów bezprzewodowe słuchawki Creative Outlier Air Sports zaskoczyły nas cztery razy. Po raz pierwszy, gdy włożone do ucha przylgnęły tam jakby miały nasz kod genetyczny i żaden bieg nie był w stanie ich stamtąd ruszyć. Po raz drugi, gdy słyszana muzyka brzmiała jakby na uszach były duże słuchawki studyjne - prawdopodobnie to zasługa membran z grafenu.

Po raz trzeci, gdy dotarło do nas, że oprócz muzyki nie słychać niczego innego (co w czasie biegu w otwartym terenie nie zawsze jest zaletą). I po raz czwarty, gdy okazało się, że na jednym ładowaniu można w nich słuchać muzyki przez 30 godzin (z wykorzystaniem doładowującego futerału).

Kiedy przestaniesz korzystać ze słuchawek, wystarczy włożyć wkładki douszne do futerału, który automatycznie zacznie je ładować, aby przywrócić pełną moc akumulatorów. Futerał zapewnia w ten sposób dodatkowe 20 godzin słuchania muzyki. Prędzej Ty odpadniesz...

Creative Outlier Air Sports: bezprzewodowe słuchawki do biegania
fot. materiały prasowe

Po tym czasie futerał można naładować, podłączając go przy użyciu dołączonego do niego kabla USB-C do portu USB-A. Warto dodać, że sam futerał waży jedynie 54 g i zmieści się w każdej kieszeni. Można go także schować w dołączonym do kompletu mankiecie.

Słuchawki Creative Outlier Air Sports są odporne na pot oraz deszcz - potwierdza to certyfikat wodoodporności klasy IPX5. Wyposażono je w interfejs Bluetooth 5.0, który umożliwia podłączenie je do niemal każdego przenośnego urządzenia. Ponadto współpracują one z mobilnymi asystentami, więc przez wbudowany mikrofon bezproblemowo wydasz polecenia Google Assistant lub Siri.

Słuchawki można kupić w sklepie internetowym x-kom.pl. Cena: 389 złotych.

RW 09-10/2019

REKLAMA
}