[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
1.5

Strategia wielbłąda - przegląd camelbagów

Biegacz w upalny dzień powinien pić co 20 minut, nawet jeśli nie czuje pragnienia, bo 3% odwodnienia powoduje utratę siły aż o 10%. Skąd wziąć tyle wody? Oto najlepsze w tym sezonie plecaki, pasy i butelki do przenoszenia płynów dla biegaczy.

Od lewej: bukłak Camelbak UnBottle, butelka Platypus Platy Bottle, plecak North face Enduro Boa, bidon Camelbak Podium Chill i pas North face Xenon (fot. Wiesław Jurewicz)

Camelbak UnBottle

Masz swój ulubiony plecak do biegania na długie wyprawy, do którego nie mieści się już pojemnik na wodę? Nie problem, możesz przytroczyć go na zewnątrz. Jest odporny na uszkodzenia, dobrze izolowany - woda długo powinna być chłodna. Dzięki dużemu wlewowi utrzymasz go w czystości.

REKLAMA

Cena: 149 zł (poj. 2 l), www.predman.com.pl

Platypus Platy

Pojemnik z elastycznego, trójwarstwowego tworzywa, które nie nadaje wodzie posmaku plastiku. Pustą butelkę można zwinąć, żeby nie zajmowała w plecaku dużo miejsca. Butelki wyposażono w wygodny ustnik, umożliwiający picie bez odkręcania, i ucho do transportu.

Cena: 46 zł (poj. 1 l), www.paker.com.pl  

The North Face Enduro Boa

Plecy z gładkiej siatki, która poprawia przepływ powietrza i zmniejsza tarcie podczas biegu, a do dużej kieszeni bez problemu wejdzie kurtka. Plecak ma system kompresji, który zaciska się na płynie i niweluje chlupotanie - w miarę jak w bukłaku zmniejsza się poziom wody.

Cena: 369 zł, www.eu.thenorthface.com

Camelbak Podium Chill

Bidon ma nowatorską konstrukcję i nie musisz otwierać go zębami - możesz powoli sączyć wodę lub puścić ją mocną strugą. Bidon jest izolowany i w gorący dzień woda pozostanie w nim zimna dłużej niż w zwykłym plastiku.

Cena: 69 zł, www.predman.com.pl

North Face Xenon

Idealny dla tych, którzy nie lubią nosić wody na plecach. Wygodny pas na 2 bidony od wewnątrz pokryty jest delikatną siatką. Kieszenie z paskami zaciskowymi zapewniają pewne trzymanie butelek lub bidonów, a małe, siatkowe kieszonki pozwalają zabrać ze sobą w teren najpotrzebniejsze drobiazgi.

Cena: 139 zł, www.eu.thenorthface.com

1 2
STRONA 1 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij