[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Szybkie jak gepard: buty do biegania na lato 2017

Co prawda nawet najlepsze buty do szybkiego biegania nie gwarantują życiówki, ale na pewno pomogą w jej osiągnięciu. Te lekkie i pełne werwy modele sprawdzą się podczas startu na 5 km i do treningów tempowych - zobacz, w czym się biega latem 2017 roku!

Szybkie jak gepard: buty do biegania na lato 2017 fot. producenci

Zwiększenie wagi butów o 100 g powoduje wzrost zużycia energii prawie o 1%. Niewiele? Jeśli tylko wybierzesz parę butów o 100 g lżejszą, możesz zyskać na mecie maratonu około 1 minuty 27 sekund (oczywiście pod warunkiem, że przyzwyczaisz do nich stopy). Zobacz najszybsze modele na tegoroczne lato.  

Skechers Performance Gomeb Razor

REKLAMA

Model męski

Buty treningowe Meba Keflezighi dadzą Ci więcej amortyzacji i ochrony niż startówki GOmeb Speed, ale nadal są lekkie i trwałe. Cholewka zrobiona jest z gładkiej, oddychającej dzianiny (nie rozciąga się). Cienka guma na podeszwie zapewnia jej trwałość i elastyczność.

  • Cena: 519 zł

New Balance RC 1400V5

Model damski

Te buty do ścigania się po płaskim są na tyle uniwersalne, że można wystartować w nich zarówno na 5, jak i na 42 km. Za amortyzację odpowiada pojedynczy, pełny blok z pianki, który dobrze sprawdza się, kiedy podkręcasz tempo. Stabilność stopie zapewnia bezszwowa cholewka z siatki mesh.

  • Cena: 449,99 zł

Asics Fuzex Rush

Model damski

Ultralekkie buty startowe i do szybkiego biegania po mieście. 255 g czystej biegowej radości i 8 mm dropu plus fuzeGEL pod przednią częścią stopy, gwarantujący elastyczność i amortyzację na twardej nawierzchni. Odchudzono go za to z pianki w środkowej części. Bezszwowa cholewka z siatki oplata stopę i wentyluje.

  • Cena: 480 zł

RW 08/2017 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij