[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Terenowy napęd Kalenji: Kiprace Trail 3 i Kiprun Trail XT6

Kiedy zamieniasz asfalt na piach, błoto, leśną ścieżkę lub kamienie, potrzebujesz butów, które dadzą Ci pewność i komfort na każdym kroku. Sprawdź Kiprun Trail XT 6 i Kiprace Trail 3.

Kalenji Kiprace Trail 3, Kalenji Kiprun Trail XT6, buty Kalenji Kalenji Kiprace Trail 3, Kalenji Kiprun Trail XT6, buty Kalenji

Jeśli biegasz w terenie, to wiesz, że tutaj mniej liczą się modowe trendy. Najważniejsza jest wytrzymałość, pewność i stabilność kroku oraz komfort, jaki dają Ci Twoje buty.

Dokładnie takie są modele Kalenji: być może nie rzucą na kolana szafiarek, ale masz pewność, że dotrzesz w nich tam, gdzie chcesz, a po wyprawie nie będziesz potrzebować nowych egzemplarzy.

Kalenji Kiprace Trail 3

- Geometria podeszwy zapewnia dobre trzymanie w każdym kierunku – niezależnie od tego, czy biegniesz prosto, skręcasz, biegniesz w dół, czy w górę.
- System CS zapewnia dobrą amortyzację pod piętą, a 6-milimetrowy drop sprawia, że but jest i dynamiczny, i wystarczająco komfortowy.
- Mimo niewielkiej wagi, cholewka daje stopie wystarczająco dużo stabilności nawet na trudnych, technicznych trasach.

Dla kogo: dla szybkich trailowców, szukających na trasie szybkiego, lekkiego i pewnego wsparcia.

Waga: 270 g (M), 230 g (K)
Drop: 6 mm
Cena: 279,99 zł

Kalenji Kiprun Trail XT6

- Podeszwa z 5-milimetrowymi wypustkami w kształcie litery delta świetnie trzyma na każdej nawierzchni i szybko oczyszcza się z błota.
- System K-Ring pod piętą daje komfort i dobrze amortyzuje wstrząsy.
- System Arkstab, zmniejszający skręt stopy w okolicach śródstopia, daje wsparcie i stabilność na nierównym terenie.
- Kieszonka w języku pozwala nie martwić się sznurówkami w trakcie biegu.

Dla kogo: dla szukających komfortu i dobrego trzymania zarówno na parkowych ścieżkach, jak i trudniejszych trasach.

Waga: 360 g (M), 300 g (K)
Drop: 10 mm
Cena: 279,99 zł

materiały prasowe

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij