TomTom Go Navigation: GPS zawsze pod ręką

Aplikacja TomTom Go Navigation to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią niezależność. A taką daje możliwość zainstalowania profesjonalnej nawigacji GPS na smartfonie, który zawsze masz przy sobie.

Nawigacja w smartfonie FOT. SHUTTERSTOCK
Nawigacja w smartfonie

W poszukiwaniu ciekawych tras biegowych trzeba czasem wsiąść w auto i przemierzyć wiele kilometrów. Nierzadko są to tereny, na których trudno o zasięg internetu, dlatego bezcenna okaże się w tej sytuacji skuteczna nawigacja, oferująca możliwość pracy offline. TomTom Go Navigation potrafi jednak o wiele więcej.

Uwaga! Teraz dla wszystkich użytkowników, którzy zapiszą się na nasz newsletter, udostępniamy kod promocyjny, dzięki któremu będą mogli aż przez pół roku korzystać z nawigacji TomTom Go Navigation zupełnie za darmo.

Nawigacja w trybie offline

Po pierwsze TomTom Go Navigation jest wyposażona w szczegółowe mapy 3D, które przechowywane są w pamięci telefonu. Dzięki temu skuteczne prowadzenie do celu możliwe jest nawet w trybie offline. Pomaga to nie tylko oszczędzać pakiety danych internetowych, ale też pozwala korzystać ze wskazówek nawigacji na terenach o słabym zasięgu sieci komórkowych.

Unikaj korków i utrudnień

Po podłączeniu do internetu, kierowca uzyskuje z kolei szereg dodatkowych możliwości. Jedna z nich to funkcja TomTom Traffic, dostarczająca dokładnych i wiarygodnych informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. Pozwala ona uniknąć korków i utrudnień, na bieżąco śledząc zmiany w natężeniu ruchu na trasie i podając alternatywne trasy dojazdu do celu.

Funkcja TomTom Speed Cameras to z kolei pożądana przez kierowców i przydatna funkcja, informująca o stojących przy drodze punktach kontroli prędkości, tym samym pozwalająca zwrócić uwagę na przestrzeganie ograniczeń na danym odcinku drogi.

Zawsze na bieżąco

TomTom Go Navigation to aplikacja, która oferuje częstą, bo cotygodniową aktualizację map. To ogromna zaleta w porównaniu do wspomnianych nawigacji – czy to będących w wyposażeniu fabrycznym pojazdu, czy zakupionych jako dodatkowe urządzenie. Cotygodniowe aktualizacje mobilnej aplikacji są dla użytkownika praktycznie bezobsługowe, a pomagają unikać nowo zablokowanych pasów ruchu, aktywnych prac drogowych, świeżo otwartych odcinków dróg czy innych przeszkód, powodujących opóźnienia i niepotrzebny stres.

Bezpieczne i czytelne prowadzenie

Aplikacja TomTom GO Navigation jest intuicyjna w obsłudze i wyposażona w wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają nawet mało doświadczonemu kierowcy w bezpiecznym dotarciu do celu, w zupełnie obcym dla niego mieście czy regionie. Czytelny pasek trasy pokazuje precyzyjny czas dotarcia do celu, a asystent pasa ruchu prowadzi kierowcę jak po sznurku. Moving Lane Guidance pomaga wybrać odpowiedni pas i nie pozwala przeoczyć właściwych zjazdów z autostrady lub skrętów na skrzyżowaniu, przez powiększenie pasa ruchu przy zbliżaniu się do miejsca manewru.

Więcej możliwości

Dodatkowe funkcje map w aplikacji TomTom GO Navigation umożliwiają użytkownikowi dodawanie nowych i usuwanie niewykorzystywanych regionów map, co pozwala ograniczyć ilość używanej pamięci telefonu.

TomTom GO Navigation udostępnia też zestaw usług online, w tym TomTom Online Search and Routing, która ułatwia wyszukiwanie miejsca docelowego i czyni je intuicyjnym.

Aplikację TomTom GO Navigation pobrać można ze sklepów App Store, Google Play oraz Huawei AppGallery. Co więcej, od niedawna TomTom umożliwia korzystanie z nawigacji poprzez platformę CarPlay, wyświetlając mapę na ekranie samochodu.

Co istotne, aplikacja TomTom GO Navigation nie zawiera reklam. Producent oferuje 30-dniową bezpłatną wersję próbną, a następnie użytkownicy mogą wykupić subskrypcję w wysokości 57,99 zł za dwanaście miesięcy, 39,99 zł za sześć miesięcy lub 8,99 zł za miesiąc. Subskrypcje te można zakupić bezpośrednio w Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Uwaga! Teraz dla wszystkich użytkowników, którzy zapiszą się na nasz newsletter, udostępniamy kod promocyjny, dzięki któremu będą mogli aż przez pół roku korzystać z nawigacji TomTom Go Navigation zupełnie za darmo.