[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Trening z tarczą

Dla biegaczy nie ma złej pogody. Ten sprzęt - odzież z kolekcji Nike Element Shield oraz buty Nike Shield - niczym tarcza, ochroni Cię przed deszczem, zimnem i zapewni bezpieczeństwo na drodze.

fot. Nike

Kurtka z serii Nike Element Shield ochroni cię przed deszczem, ale będzie oddychać. Koszulka ogrzeje Cię w wietrzny dzień. Buty Nike Shield mają solidny bieżnik, gwarantujący przyczepność w deszczu oraz silnie odblaskowe elementy. One także ochronią Cię od zimna.

Jesienno-zimowe opady deszczu mogą być uciążliwe dla biegaczy, ponieważ woda jest dobrym przewodnikiem ciepła, które odpływa od ciała znacznie szybciej niż w przypadku samego powietrza (z tego samego powodu pot ma właściwości chłodzące). Dlatego też jest nam zimniej, jeśli ubrania są mokre. Mówiąc w skrócie, powinniśmy zadbać o to, by ubrania pozostawały suche bez względu na warunki pogodowe. Jak to zrobić?

REKLAMA

Po pierwsze, wierzchnie ubrania biegowe powinny zostać wykonane z wodoodpornych materiałów, które nie przepuszczają nawet najsilniejszego wiatru i deszczu, a jednocześnie pozwalają skórze swobodnie oddychać.

Po drugie, powinniśmy wybierać ubrania wykonane z takich materiałów, jak np. Nike Dri-FIT, który odprowadza wilgoć z powierzchni ciała na zewnątrz, by tam mogła odparować (pot, który odparowuje bezpośrednio ze skóry, sprawia, że razem z nim tracimy również ciepło). Perfekcyjny zestaw na jesień i zimę.

fot. Nike fot. Nike

01. Nike Wool Crew (męski), Nike Wool Hoody (damski)

Doskonałe połączenie ciepła wełny i funkcjonalności technologii Dri-FIT, gwarantującej idealne odprowadzanie wilgoci. Obniżony dół bluzy dodatkowo ochroni przed wiatrem i chłodem, a otwory na kciuki sprawiają, że dłonie pozostają ciepłe nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Cena: 219 zł

fot. Nike fot. Nike

02. Nike Element Shield Max

Świetnie dopasowana, nie krępuje ruchów w biegu. Chroni przed deszczem i wiatrem, a do tego oddycha. Specjalny kaptur ze wzmocnionym brzegiem oraz odpinaną maską na twarz dodatkowo chronią przed zimnem i mroźnym powietrzem. Odblaskowe elementy poprawiają widoczność.

Cena: 599 zł

fot. Nike fot. Nike

03. Nike Element Shield Tight

Laminowana tkanina ze strefową powłoką Durable Water Resistance w przedniej części ud oraz u dołu nogawki zapewnia komfort i uczucie suchości podczas treningu.

Cena: 199 zł

fot. Nike fot. Nike
fot. Nike fot. Nike
fot. Nike fot. Nike

04. Kolekcja Nike Shield

Możesz w nich biegać w nocy, w deszczu lub zimą. Każdy z butów wyposażono w wodoodporną powłokę, nieprzepuszczającą deszczu oraz chłodu.

1 i 2. Nike Free Run+ 3 Shield
3 i 4. Nike LunarGlide+ 4 Shield
5 i 6. Nike Air Pegasus+ 29 Shield

Cena: 449 zł

N

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij