[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Ty i Twoje buty: historia przyjaźni

Często to miłość od pierwszego wejrzenia. Wystarczy jedno spojrzenie, jeden dotyk, żeby poczuć i zrozumieć, że stworzysz z nimi idealny trójkącik na setki kilometrów. Buty do biegania. Przedstaw nam historię waszej przyjaźni, a być może w waszym związku pojawi się ktoś nowy...

Jak pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, tak buty są najlepszym przyjacielem biegacza. Od momentu wypakowania z pudełka do czasu, aż dokonają żywota - dosłownie nie odstępują Cię na krok. Towarzyszą Ci na każdym treningu i podczas zawodów, dzielnie znoszą ciężką harówkę przed ważnymi startami i lekko niosą Cię w czasie wakacyjnego truchtania. Biegają z Tobą w deszczu i w pełnym słońcu, o świcie, w południe i po zmroku.

REKLAMA

Przedstaw nam historię waszej przyjaźni i prześlij zdjęcia, które potwierdzą, że z Twoimi butami łączy Cię wyjątkowa więź. Chętnie dowiemy się, co powiesz nam o waszym wspólnym bieganiu, ale jesteśmy też bardzo ciekawi, co Twoje buty sądzą o Tobie i waszej współpracy. Kreatywne podejście do tematu bardzo mile widziane.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy najciekawsze historie i fotografie. Ich autorzy dostaną od nas nowe buty do biegania, ale coś za coś - w zamian będą musieli słowem i obrazem udokumentować swoje wspólne biegowe perypetie w ciągu całego sezonu. Ich relacje i zdjęcia posłużą nam póżniej do stworzenia artykułu o związku między biegaczem a jego butami.

Poszukujemy zarówno zaawansowanych, jak i początkujących - ale trenujących regularnie - biegaczy; takich, którzy preferują biegi uliczne i takich, którzy biegają głównie po górach lub w terenie. Jeśli uważasz, że historia Twoja i Twoich butów jest warta opublikowania w "Runner's World", przedstaw ją nam, wypełniając formularz zgłoszeniowy - na wasze opowieści czekamy do końca lutego.

 

RW

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij