Wałek Hyperice Relaxroll: Rolowanie na lajcie

Przyjazny dla pleców wałek Relaxroll firmy Hyperice wykonany jest w 100% z recyklingowanych materiałów (polipropylen) o dużej odporności na zniszczenie. Roller cechuje się unikalną, profilowaną konstrukcją, które dopasowuje się do budowy nóg i pleców.

Wałek Hyperice Relaxroll: Rolowanie na lajcie producent
fot. producent

Ile razy, próbując użyć wałka do masażu napiętych mięśni po treningu, towarzyszyło Ci uczucie jak podczas średniowiecznych tortur? Koniec z tym. Relaxroll firmy Hyperice to nowe narzędzie do masażu z elastycznej pianki, dzięki któremu nawet mniej wtajemniczeni w rolowanie odczują efekt bez nadmiernego bólu nóg i, co ważne, pleców.

REKLAMA

Ten wałek oszczędzi Twoim plecom dodatkowych obciążeń podczas ćwiczeń na odcinku piersiowym kręgosłupa. Wszystko dzięki profilowanej konstrukcji, która dopasowuje się do mięśni pleców i nóg, sprawiając, że masaż jest nie tylko bezpieczniejszy i skuteczniejszy, ale nie wiąże się z cierpieniem.

 

 

W serii wyprofilowanych wałków znajduje się także AchillX, czyli cienki wałek do masażu łydek, stóp, karku, przedramion i ścięgien Achillesa, a także piłka wykonana z tych samych materiałów.

Cena Relaxroll: 229 zł, newlevelsport.pl

RW 10/2017

Zobacz również:
Jest jeden ważny element pomagający wypracować dobrą technikę biegu i nie są to popularne od lat skipy. Naukowcy i trenerzy coraz częściej proponują biegaczom inne podejście do pracy nad swoim biegowym krokiem, pozostając jednak zgodnym w jednym - możesz poprawić jej efektywność i komfort, zwiększając odpowiednimi ćwiczeniami siłę swoich mięśni.
ZOBACZ WIĘCEJ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA