[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Wałek Hyperice Relaxroll: Rolowanie na lajcie

Przyjazny dla pleców wałek Relaxroll firmy Hyperice wykonany jest w 100% z recyklingowanych materiałów (polipropylen) o dużej odporności na zniszczenie. Roller cechuje się unikalną, profilowaną konstrukcją, które dopasowuje się do budowy nóg i pleców.

Wałek Hyperice Relaxroll: Rolowanie na lajcie fot. producent

Ile razy, próbując użyć wałka do masażu napiętych mięśni po treningu, towarzyszyło Ci uczucie jak podczas średniowiecznych tortur? Koniec z tym. Relaxroll firmy Hyperice to nowe narzędzie do masażu z elastycznej pianki, dzięki któremu nawet mniej wtajemniczeni w rolowanie odczują efekt bez nadmiernego bólu nóg i, co ważne, pleców.

Ten wałek oszczędzi Twoim plecom dodatkowych obciążeń podczas ćwiczeń na odcinku piersiowym kręgosłupa. Wszystko dzięki profilowanej konstrukcji, która dopasowuje się do mięśni pleców i nóg, sprawiając, że masaż jest nie tylko bezpieczniejszy i skuteczniejszy, ale nie wiąże się z cierpieniem.

REKLAMA

 

 

W serii wyprofilowanych wałków znajduje się także AchillX, czyli cienki wałek do masażu łydek, stóp, karku, przedramion i ścięgien Achillesa, a także piłka wykonana z tych samych materiałów.

Cena Relaxroll: 229 zł, newlevelsport.pl

RW 10/2017

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij