[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Zegarek TomTom Runner 3 Cardio Music - recenzja

Lubisz biegać z muzyką i śledzić postępy w treningu, ale przeszkadza Ci wielki smartfon? Spodoba Ci się TomTom Runner 3 Cardio Music. W jego 3 GB pamięci zmieścisz kilka playlist na różne okazje.

Zegarek TomTom Runner 3 Cardio Music fot. producent

Możesz połączyć swoje słuchawki z bluetooth lub skorzystać z dedykowanych słuchawek TomTom i kupić cały zestaw. Jeśli zasłuchasz się w muzyce i przypadkiem zgubisz drogę, pomoże Ci opcja nawigowania i powrotu na start. Wersja „cardio” mierzy puls z nadgarstka. GPS śledzi prędkość, tempo i pokonaną odległość. Zegarek jest bardzo intuicyjny w obsłudze i łatwy w konfiguracji. Cena muzycznego modelu ze słuchawkami wynosi 799 zł, a z pulsometrem i słuchawkami 1399 zł.

Zalety:

REKLAMA
  • Sprytna gumka na pałąku pomaga w dopasowaniu słuchawek do każdej głowy.
  • Jeden przycisk jak joystick umożliwia łatwe i płynne poruszanie się po menu zegarka.
  • Na bieżni, gdzie GPS nie sięga, przybliżony dystans analizuje czujnik ruchu z akcelerometrem i żyroskopem.

Czy wiesz, że…?

Naukowcy z Brunel University London udowodnili, że biegacze, którzy słuchali rytmicznych piosenek, osiągnęli lepsze wyniki. Najlepsze efekty daje muzyka w rytmie 120 uderzeń na minutę (bpm), np. w wykonaniu Lionela Richie („Running with the Night”) czy Adele („Rumour Has It”).

RW 04/2017

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij