[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Filmy o bieganiu: Sprawdź, czy rozpoznasz film po cytacie

"Forrest Gump", "Rydwany ognia" czy "Rocky" - to filmy, które każdy z nas widział pewnie nie raz i niejedna osoba śmiało może powiedzieć, że już zna je na pamięć. Czy aby na pewno? Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy możesz nazwać się ekspertem biegowego kina. 

filmy o bieganiu, kino biegacza, znane cytaty z filmów Rozpoznasz, z jakiego filmu pochodzą te kwestie? / fot. shutterstock.com

Propozycji filmowych dla biegaczy (i nie tylko!) o biegaczach jest bez liku. Niektóre z nich, jak "Rocky" czy "Forrest Gump" urosły do rangi kultu. Możemy je oglądać setki razy, a i tak nigdy nam się nie znudzą. Niejednokrotnie zdarza nam się posługiwać cytatami, nie mając pojęcia, skąd je znamy. My dziś pomożemy poukładać puzzle. 

A jeżeli masz zaległości kinowe, zobacz, jakie produkcje warto obejrzeć: Maraton kinomana: Dobre filmy o bieganiu

REKLAMA
Rozpocznij TEST

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij