[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Sprawdź, jakim typem biegacza jesteś? Rozwiąż test

Wojownik, pasjonat, kaowiec, sportowiec. Są spore szanse, że Twoja osobowość biegacza pasuje do któregoś z tych typów (lub ich kombinacji). Jeśli zrozumiesz, co motywuje Cię do biegania, będziesz czerpał z tego jeszcze więcej przyjemności.

Rozszyfrowanie motywacji, którą się kierujesz w bieganiu, pomoże Ci w treningu. (rys. Zohar Lazar)

Biegacze lubią dzielić się na kategorie zgodnie z preferowanym dystansem (maratończycy kontra krótkodystansowcy) i stopniem doświadczenia (starzy wyjadacze kontra żółtodzioby). Ale to dopiero początek procesu określania, kim naprawdę jesteśmy.

Naucz się rozpoznawać swoją osobowość biegacza - swoje motywacje, nastawienie i to, co chcesz osiągnąć przez bieganie - a odkryjesz klucz do lepszych wyników. "Jeśli zrozumiemy i zaakceptujemy potrzeby i uczucia, jakie wywołuje w nas bieganie, możemy osiągnąć jeszcze wyższy stopień satysfakcji" - mówi doktor Robert Udewitz, maratończyk i psycholog sportowy.

REKLAMA

Aby Ci w tym pomóc, stworzyliśmy ten quiz. Rozwiąż go, by sprawdzić, do którego z 4 podstawowych typów biegaczy pasujesz, a następnie wybierz swój bardziej indywidualny typ. Wielu z nas mieści się w więcej niż jednej kategorii. Czytając o wszystkich typach, znajdziesz tyle motywacji, że starczy Ci jej na przebiegnięcie przynajmniej kilku maratonów.

Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij