[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘ


OCEŃ
3.8

Sprawdź, jakim typem biegacza jesteś? Rozwiąż test

Wojownik, pasjonat, kaowiec, sportowiec. Są spore szanse, że Twoja osobowość biegacza pasuje do któregoś z tych typów (lub ich kombinacji). Jeśli zrozumiesz, co motywuje Cię do biegania, będziesz czerpał z tego jeszcze więcej przyjemności.

Rozszyfrowanie motywacji, którą się kierujesz w bieganiu, pomoże Ci w treningu. (rys. Zohar Lazar)

Biegacze lubią dzielić się na kategorie zgodnie z preferowanym dystansem (maratończycy kontra krótkodystansowcy) i stopniem doświadczenia (starzy wyjadacze kontra żółtodzioby). Ale to dopiero początek procesu określania, kim naprawdę jesteśmy.

Naucz się rozpoznawać swoją osobowość biegacza - swoje motywacje, nastawienie i to, co chcesz osiągnąć przez bieganie - a odkryjesz klucz do lepszych wyników. "Jeśli zrozumiemy i zaakceptujemy potrzeby i uczucia, jakie wywołuje w nas bieganie, możemy osiągnąć jeszcze wyższy stopień satysfakcji" - mówi doktor Robert Udewitz, maratończyk i psycholog sportowy.

REKLAMA

Aby Ci w tym pomóc, stworzyliśmy ten quiz. Rozwiąż go, by sprawdzić, do którego z 4 podstawowych typów biegaczy pasujesz, a następnie wybierz swój bardziej indywidualny typ. Wielu z nas mieści się w więcej niż jednej kategorii. Czytając o wszystkich typach, znajdziesz tyle motywacji, że starczy Ci jej na przebiegnięcie przynajmniej kilku maratonów.

Rozpocznij QUIZ

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij