[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

ABC treningu biegacza: Jak zacząć biegać

Chcesz biegać, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Trener Jacek Wosiek, jeden z ekspertów RW, pomoże Ci postawić pierwsze kroki na biegowych ścieżkach. Trenuj według jego wskazówek, a szczupła sylwetka, dobra forma, świetny samopoczucie i życiowe wyniki będą Twoje!

fot. Christopher Edwin Nuzzaco 2012/shutterstock.com

Poradnik został podzielony na 5 części, po przerobieniu wszystkich z nich zostaniesz wprowadzony w arkana biegania. Największe efekty osiągniesz stopniowo podnosząc sobie poprzeczkę i tak został pomyślany ten przewodnik:

fot. Christopher Edwin Nuzzaco 2012/shutterstock.com

Jak zacząć biegać?

Rozpoczynamy cykl, który nie tylko pomoże Ci zacząć biegać, ale pozwoli szybko uzyskać promocję - i to z wyróżnieniem! - do grupy biegaczy z niezłymi życiówkami. Z tego przewodnika dowiesz się, jak trenować, by mieć z tego i mnóstwo frajdy, i coraz lepsze wyniki.

czytaj dalej »

 

fot. Christopher Edwin Nuzzaco 2012/shutterstock.com

Jak poprawić wytrzymałość?

Po opanowaniu podstaw treningu biegowego czas przyspieszyć i nieco urozmaicić Twoje treningi. Tym razem dowiesz się, jak przygotować swój organizm na większy i dłuższy wysiłek, aby już niedługo z dobrym czasem dotrzeć nawet do mety maratonu.

czytaj dalej »

fot. Christopher Edwin Nuzzaco 2012/shutterstock.com

Prędkości startowe i interwały

Co to jest bieg w trzecim zakresie intensywności i trening interwałowy oraz jak wpleść te elementy w swój plan treningowy - tego dowiesz się z kolejnej części naszego cyklu. Zastosuj się do rad naszego trenera, a wzrost Twojej formy nastąpi błyskawicznie.

czytaj dalej »

fot. Christopher Edwin Nuzzaco 2012/shutterstock.com

Okres startowy

Starty w zawodach pozwolą Ci sprawdzić swoje możliwości i zyskać dodatkową motywację do treningów. Ale jak trenować w okresie startowym, aby nie przeforsować się i notować życiowe wyniki? Nasz trener radzi, jak w tym punkcie sezonu być w optymalnej formie.

czytaj dalej »

fot. Christopher Edwin Nuzzaco 2012/shutterstock.com

Technika biegu

Jesli stosujesz się do wskazówek z wcześniejszych części cyklu, to zapewne dostrzegasz już u siebie poprawę formy i wyników. Pora zatem zadbać o tzw. estetykę biegu. Właściwa sylwetka oraz praca nóg i rąk pomogą Ci biegać szybciej, mniej się przy tym męcząc.

czytaj dalej »

RW

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij